Bilgisayarda dikey 2 yeşil çizgi (masaüstü)

Bu konuyu okuyanlar

Collapse

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
öncelikle merhabalar ekran kartı driver yüklüyordum (amd) sonra yarısında pc bi garip oldu görüv yöneticisinden kapattım sonra pc başka zaman açtığımda siyak ekranda kalıyordu format atıp win 10 geçirdim ekran düzeldi ama 2 tane dikey yeşil çizgi çıktı ekran tek renkken örneğin siyah mavi falan sıkıntı yok ama renkli olduğunda veya çözünürlük değiştirdiğinde çizgi sayısı çoğalıyor ekran kartı driverı güncellemeye çalıştığımda %70 de siyak ekran oluyor ekran kartını çıkarttım düzeldi sıkıntı ekran kartındaymış illa garantiye vs mi göndermek gerekiyor tam da virüsün ortasında :/

Özgür Ç..

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,466
Ekran kartı nedir? Dikey çizgiler ekran kartından olur zaten ve yazılımsal değil donanımsal sorundur garanti şart yani.

Collapse

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ekran kartı nedir? Dikey çizgiler ekran kartından olur zaten ve yazılımsal değil donanımsal sorundur garanti şart yani.
AMD RADEON HD 7800SERİES 4GB vallaha bi yolunu bulup aldığım yere teslim edicem :/ şimdilik işlemcinin kartıyla yetiniyorum sağol cevabın için

Özgür Ç..

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,466
Ne zaman aldınız hala Garantisi olduğunu sanmıyorum o kartın.

Collapse

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ne zaman aldınız hala Garantisi olduğunu sanmıyorum o kartın.
daha 6-8 ay oldu alırken 2 yıl garantili şekilde aldım resmi olmasa bile aldığım yer kendi garantilemiş olabilir peki ekran kartı driverını güncelleyememem bunla mı alakalı

Özgür Ç..

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,466
Evet olabilir kart sorunlu sonuçta adı var ama kendisi yok.

Son mesajlar