Bilgisayarcı 3000 liralık sistemi bana 10300 liraya sattı

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Kırrık67

Profesör
Reaksiyon puanı
948
Mesaj otomatik birleştirildi:

:D:D:D:D

Reaksiyon puanı
3,027
Kurgu tema olarak güzel fakat çiğköfte dürüm alma detayına takıldım. CSGO değil de GTA 5 deseydin belki daha çok inanırdım. Kurguya puanım 5/10, tüm prodüksiyon ve kayıt ekibini tebrik ediyorum.

Yasin.Çelik

Asistan
Reaksiyon puanı
266
Bu mesajı bekliyorum. @Usain

Screenshot_14.png

Kırrık67

Profesör
Reaksiyon puanı
948
Kurgu tema olarak güzel fakat çiğköfte dürüm alma detayına takıldım. CSGO değil de GTA 5 deseydin belki daha çok inanırdım. Kurguya puanım 5/10, tüm prodüksiyon ve kayıt ekibini tebrik ediyorum.
Profil resmin diyor ki;
SENİ HİÇ ALAKADAR ETMEZ :D

Airbus

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,002
Kurguysa, aptallık, değilse daha da kötüsü. Gerçek olma ihtimaline karşın yazayım yine de. Siz bence gidip bir bardak su için çünkü yüz yüze alımlarda iade kanunen zorunlu değil ayrıca satın alımınızı ispatlayabileceğiniz bir faturayı da almamışsınız. Mahkemede ben satmadım dediği an ortada kalırsınız çünkü ispatınız yok. Tek yapabileceğiniz İlgili makamlara (Alo 189 gibi) fiş kesmediğine dair şikayette bulunmak olur. Oradan da iyi bir ceza alır ama siz paranızdan olmuş olursunuz.

Reaksiyon puanı
7,999
10 Bin TL veriyorsun az bir para değil cidden hiç araştırmadın mı? Araştırmayı geçtim internete sadece "10 Bin TL Bilgisayar" yazsan zibilyon tane örnek çıkacak buna da mı bakmıyorsun? Paranı geri alacağını sanmıyorum fatura fiş falan yoksa zor.

Asiris

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
69
Serin ve güzel bir hikaye olmuş bence. Kod yazma kısmını ayrı beğendim.
Sen dalga.mi geciyorzun benle. böle klavyede bı tuşa basti bi menü acildi oraya bisey yazdı ekran kartı cikti kardesim bos.bos.yorum yapma

Sizin.gibi insani hic gormedim emre bay. kurgu falan ne diyorsunuz. ben sadece CS go degil bir cok oyun test ettim aklima ilk o geldigi icin omu yazdim. bu forum müdür nedir sacma sapanmis tavsiye istedim gelmjs yok kurgu kayit ekibi. bos.bos yorum yapma abicim

Mehmet Aldemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
712
Fatura yoksa ki büyük ihtimalle yoktur mahalle bilgisayarcısından aldığın için fatura yoksa birşey yapamazsın iade felan olmaz.

Asiris

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
69
Çelişkiler;
1 - CS:GO oynuyor diye bilgisayara 10 bin üzeri para verilmesi,
2 - Bir defada ve araştırmadan alışveriş yapılması, yüksek tutarda para çıkışı
3 - Almadan önce değil de aldıktan sonra buraya konu açılması,
4 - Uzay çağında yaşayacaksın, CS:GO vs. oynayacaksın, donanımdan haberin olmayacak,
5 - Satıcının 5 lira iade etmesi,
6 - Ağlama/sızlanma seansı,

Trol kokusu geliyor, trol değilse durum kötü..
anlatamadim heralde sadece csgo degil ben bircom oyun oynuyorum. bir defada derken ne kast eddigijizi anlamadim. almadan once boyle bi yerden haberim yoktu iyiki de yokmus sacma sapan seyler yaziyorlar. uzay caginda yasiyorsak banane kardesim ben teknolojiye cok aşina degilim oyun oynamak icin aldim kazım yedigimi fark edince buraya yazdim.

KimBuGamzeli

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,821
Konuda ki ilk mesajı okudum ve bu cevabımdan sonra da kapattım :) Kesinlikle dalga geçme amaçlı bir konu. Burası DH forum konu dışı değil csb yapacaksan orada yapmalısın.

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,765
anlatamadim heralde sadece csgo degil ben bircom oyun oynuyorum. bir defada derken ne kast eddigijizi anlamadim. almadan once boyle bi yerden haberim yoktu iyiki de yokmus sacma sapan seyler yaziyorlar. uzay caginda yasiyorsak banane kardesim ben teknolojiye cok aşina degilim oyun oynamak icin aldim kazım yedigimi fark edince buraya yazdim.
Peki şimdi ne yapmak istiyorsun? Zaten geri veremezsin el mecbur kullan işte ne öneri verirsek boş boş konuşma toplusu olucak.

Asiris

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
69
Peki şimdi ne yapmak istiyorsun? Zaten geri veremezsin el mecbur kullan işte ne öneri verirsek boş boş konuşma toplusu olucak.
ne yapacigimi hnuz bilmiyorum ama buradan bir cevap alamadim. yok kurgumus yok kayit ekibi bos bos konusuyorlar 189u aricam

Konuda ki ilk mesajı okudum ve bu cevabımdan sonra da kapattım :) Kesinlikle dalga geçme amaçlı bir konu. Burası DH forum konu dışı değil csb yapacaksan orada yapmalısın.
kardesim isim gucum yok dalga mi.geceyim. sen ne diyorsun boyle. dh forum ne csb ne

Alper7442

Öğrenci
Reaksiyon puanı
70
Peki ya niye en ufak detaya kadar veriyorsun .Yok çiğköfte aldım o verdiği 5 lirayla sonra çiğköfteyi yerken ağladım vs. vs. , troll geliyor değilse cidden daha garip.

Asiris

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
69
Peki ya niye en ufak detaya kadar veriyorsun .Yok çiğköfte aldım o verdiği 5 lirayla sonra çiğköfteyi yerken ağladım vs. vs. , troll geliyor değilse cidden daha garip.
ya sizler ne garip insanlarsiniz be. tam detsyiyla cozum bulmaniz icin yazdim. isim gucum var benim sizle.mi ugrasacagim

404 Error

Dekan
Reaksiyon puanı
12,510
Artık tek bir şey diyebiliriz geçmiş olsun.Daha da uzatmaya gerek yok bence.

wpa_supplicant

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,544
Zaman senin için hiçbir anlam ifade etmiyebilir ama herkes senin gibi düşünmüyor. Çaldığın zamanımı helal etmiyorum

Asiris

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
69
Zaman senin için hiçbir anlam ifade etmiyebilir ama herkes senin gibi düşünmüyor. Çaldığın zamanımı helal etmiyorum
kardesim konuya bakmayabilirsin eger ki sahte oldugunj dusunuyorsan zorla baktirmiyoruz

Çiğköfte detayı cidden konuyu çözmemizde yardımcı oldu.
Boyle vəziyetin ben... kardesim git o zaman baska bi konuya agzimk actirms benim

404 Error

Dekan
Reaksiyon puanı
12,510
kardesim konuya bakmayabilirsin eger ki sahte oldugunj dusunuyorsan zorla baktirmiyoruz
Neden hala uzatıyorsunuz ki.Biz ne yapalım?Bütün SDN toplanıp adamın yanına gidip dövelim mi?Sonra parayı da geri alırız.?

wpa_supplicant

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,544
Bu konun fake olmadığını düşünen var mı? Varsa lütfen söylesin, saygı duyarım

Asiris

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
69
Neden hala uzatıyorsunuz ki.Biz ne yapalım?Bütün SDN toplanıp adamın yanına gidip dövelim mi?Sonra parayı da geri alırız.?
yav yeter anladik dalga gecmelik yer ariyorsunuz. gidin baska biriyle ugrasin.adami hasta etmeyin. yok sdn mis yok kurguymus otmus buymus

Bu konun fake olmadığını düşünen var mı? Varsa lütfen söylesin, saygı duyarım
Yav sen git ya valla sacma sapan konusuyor sahte oldugunu dusunuyorsan git kardesim baska yerlere senden yarar gekmez insana

404 Error

Dekan
Reaksiyon puanı
12,510
yav yeter anladik dalga gecmelik yer ariyorsunuz. gidin baska biriyle ugrasin.adami hasta etmeyin. yok sdn mis yok kurguymus otmus buymus
SDN'ye laf söyletmeyiz ogğğliiimmm.?
S=Shift D=Delete N=Net yani sitenin adı.?

Alper7442

Öğrenci
Reaksiyon puanı
70
Bilgisayarcı yardım etmemiş demekki yapmanız gereken tek şey var faturanız vs olmadığı için tüketici haklarına başvurun.

wpa_supplicant

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,544

Yav sen git ya valla sacma sapan konusuyor sahte oldugunu dusunuyorsan git kardesim baska yerlere senden yarar gekmez insana
Sen dur, seninle işim bitmedi

Durum