Masaüstü Bilgisayarcı 3000 liralık sistemi bana 10300 liraya sattı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Asiris

Öğrenci
Cezalı
Bilgisayarciya gittigimde adam iade almıyorum dedi hir kere daha. ben de mahkemeye baş vuracaktım avukat aramaya çarşıya gittim sonra eve geldim actim herkes bana hakeret ediyor

İşte söylediler ya ne yapılacak diye.Ne hala uzatıyorsun ki!?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Tamam sinirlenmeye gerek yok.Ama yalan mı?İşte herkes söyledi neler yapabileceğini.

Asiris

Öğrenci
Cezalı
Offff. tamam kardes git baska konuya aksam aksam beni sinirlendirme zaten kazık yedigimizden ailece sinirliyiz bir de sen sinirlendirme git başka konuya ya benle uğraşma başkasına yardım et bana yeterince yardım ettin hsdi baska kapıya hadi

-Uncar_Blood-

Profesör
Offff. tamam kardes git baska konuya aksam aksam beni sinirlendirme zaten kazık yedigimizden ailece sinirliyiz bir de sen sinirlendirme git başka konuya ya benle uğraşma başkasına yardım et bana yeterince yardım ettin hsdi baska kapıya hadi
:) Tamam konu madem kapandı mesaj atmayın daha fazla sakin kalıyoruz

Arkadaşlar bir de ciddi ciddi cevap yazmışsınız :D Bu konu tamamen kurgu. D-Değil mi?
yaww sen niye ortalığı kızıştırıyorsun ders çalışamıyom :D konu kapandı

Jiggwan

Öğrenci
Yav peşin peşin geliyorlar kurgu değil kardeşim. Benim işim gücüm var sizin gibilerle uğraşacak değilim. Ayrıca yazmaya falan uğraşma avukata gittim dava açacağım.
Bizim gibilerle uğraşmayacaksan neden burada konu açtın ki özel insan? Bu tarz cümlelerle açılan konular genellikle troll konular oluyor. Neyse iyi davalar umarım kazanırsın..

Asiris

Öğrenci
Cezalı
Bizim gibilerle uğraşmayacaksan neden burada konu açtın ki özel insan? Bu tarz cümlelerle açılan konular genellikle troll konular oluyor. Neyse iyi davalar umarım kazanırsın..
Konu açmadan önce normal insanlar olacağını saniyorsum. Sonra cevaplar bir geldiki abovvvvvv deliler sitesi. fake olduğunu düşünüyorsan git diyorum bende hatta beni de engelle böyle bir özellik vsrsa. Normal bir insanım ben.

DON'T FEED THE TROLL

Rica ediyorum.
Türkçe yazarmisiniz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Son mesajlar