Bilgisayara format atılırsa garanti dışı kalır mı?

Bu konuyu okuyanlar

cnts

Asistan
Reaksiyon puanı
18
Mrb. Arkadaşlar yeni bir laptop almıştım 750 tl ye sadece office dizi film izlemek gibi şeyler için win 8.1 vardı bi süre sonra win 10 güncellemesini bilgisayarınız destekliyor şimdi yükseltin diyor du yükselt dedim o zaman dan beri pc açılmıyor başlamıyor bende flash a win 10 indirdim rufus la attım pc açılırken f9 a basıyorum yeniden başlatma ekranı gelmiyor diğer asus laptopumda geliyor du gelse flashı seçip devam diyecem ama gelmiyor bide bios ekranını nasıl açarım nasıl format atarım bide format atmak yeniden sistemle filan başlatmak garanti dışı kalır mı garantiye versem bir ay gelmez banada bir ay lazım dışardan bilgisayarcıda format attırsam garanti dışı olur mu şimdiden teşekkürler

kmurat

Dekan
Reaksiyon puanı
3,711
Garanti kapsamından çıkmaz. Win 8.1 iso'sunu bul bir yerden ve Dvdye yazdır ve kendin kur.

cnts

Asistan
Reaksiyon puanı
18
Kardes bios u nerden açarım veya yeniden başlatma kurtarma ekranı gelmiyor

wMwMw

Profesör
Reaksiyon puanı
96
Marka model nedir ?

mTalk'tan gönderildi

cnts

Asistan
Reaksiyon puanı
18
Asus Laptop X553M

cnts

Asistan
Reaksiyon puanı
18
Kardes videodakileri yaptım en sonunda Windows'u nereye yüklemek istiyorsunuz dediği yerde seçiyorum diyo ki YENİ BİR BÖLÜM OLUŞTURAMADIK VEYA MEVCUT BİR BÖLÜM BULAMADIK. DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN KURULUM GÜNLÜĞÜ DOSYALARINA BAKIN. diyor

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Burda ne yapacam

Tekrar başlattım başladı şimdi

arkadaşlar bide driver lardan eksik olanı bulup otomatik yükleyen programlar var banada böyle bir program söylermisiniz güvenilir ...

cnts

Asistan
Reaksiyon puanı
18
arkadaşlar hepinize teşekkür ederim hallettim dediğim gibi yalnız bana bir eksis driver ları bulup indiren kuran bir program önerir misiniz

wMwMw

Profesör
Reaksiyon puanı
96
Kendi sitesinden neden indirmiyorsun :)

cnts

Asistan
Reaksiyon puanı
18
program daha kolayıma gelecek te :D

ali159

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
21
Yazılımsal değişiklikler genelde garantiyi bozmaz. Yinede firmayı arayıp sormak en doğrusu.