Bilgisayar Üst Düzey Fakat Çok kasıyor.

Bu konuyu okuyanlar

Burak GENÇ

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bilgisayar Sıfır Fakat Aşırı Kasma sorunu var. TÜM PARÇALARI değiştirdim. aynı sadece başka işlemci taktığımda düzene biniyor. İŞLEMCi garantiye gönderdim SIFIR'ı geldi yine aynı. Bu konuda uzman arkadaşların yardımını bekliyorum. LOL'da 60 FPSi geçmiyor tüm ayarları yapmama rağmen. Normal Masaüstünde bile CELERON muş gibi davranıyor.

asdasd.jpg

Son düzenleyen moderatör:
Reaksiyon puanı
125
Cok garip. Belki islemci, ekran karti,ram anakart ile uyumlu degil. Sadace bi teori ama. Islemciyi degistirdim demissin belki sorun ekran karti ve ya anakartdadir. Sistemin cok iyi. Bu yorum burada kalsin digerlerinin yazdiklari bildirim olarak bana gelsin. Cok merak ettim.

Burak GENÇ

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Hepsi uyumlu EKRAN kartı hiç ısınmıyor bundan şüpheleniyordum. Fakat başka ekran kartı taktım yine aynı Ramleri değiştirdim yine aynı başka SSD taktım yine aynı. İŞLEMCİ değiştirdim bilgisayar UÇAK kendi 220 w işlemcisini takıyorum. CELERON moduna düşüyor Üstad. Çok araştırarak aldım. bu işlemciye bu anakartı önermişler heryerde. Bilgisayar Servis'e gitmekten bir hal oldu. İşlemci 220 w anakartta destekliyor fakat çok garip bir sorun var.

Halktan Biri

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,195
İşlemci çok ısınıyor olabilir. İşlemcinin termal macununu yenilediniz mi?

FlameWinder

Asistan
Reaksiyon puanı
106
Sabit 60FPS mi alıyorsunuz yoksa üstüne mi çıkmıyor?

Burak GENÇ

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
SIFIR bilgisayar. çok normal düzeyde ısınıyor. AŞIRI ISINMA hiç olmadı. yani ısınmıyor desem yeridir.
--- Gönderi Güncellendi ---
Bazen 10 a 20 ye düşüyor oyun ayarlarına baktım oyunla alakalı değil. masaüstünde bile kasıyor. oyuna girerken bile CELERON tribi atıyor bilgisayar bana

Burak GENÇ

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
win 10 64 bit kurulu. Bios'a kadar herşey güncel