Bilgisayar toplamak mı sıfır almak mi?

Bu konuyu okuyanlar

CharliesBoth

Asistan
Reaksiyon puanı
60
Öncelikle iyi günler.Bir masaüstü bilgisayarim vardi faakt kasa ve icindeki parcalar çöp oldu bu yuzden sadece kasa alacağım,monitör var.Fakat cevremde bazıları toplama bazıları sıfır al diyor birde buraya sorayim dedim.Sizce sifir mi alayım yoksa toplayayimmi?

CharliesBoth

Asistan
Reaksiyon puanı
60
Yanlış anlaşılma varsa düzeltelim, toplama bilgisayarlar da sıfırdır. Toplamanın avantajı istenilen parçaların koyulması ve daha uyguna gelmesidir.

Bütçe belirtirseniz yardımcı olabiliriz.
Kastedigim şey hazır mi alayim toplayiriyimmi hangisi daha iyidir bütçe 3 - 4 arasi çoğunlukla oyun için kullanicam fakat yüksek grafikli değil. Bilgisayardan pek anlamiyorum kendimi sardim bu aralar biraz yardımlarınızı bekliyorum. Şimdiden sagolun.

The Cyclist

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,906
Kastedigim şey hazır mi alayim toplayiriyimmi hangisi daha iyidir bütçe 3 - 4 arasi çoğunlukla oyun için kullanicam fakat yüksek grafikli değil. Bilgisayardan pek anlamiyorum kendimi sardim bu aralar biraz yardımlarınızı bekliyorum. Şimdiden sagolun.

Bu sistemi öneririm:

İleride ram takviyesi yapmaya bakın.

boraK

Asistan
Reaksiyon puanı
124
Toplamak daha karlıdır fakat bazen hazır kasalar itopyada galan daha uyguna gelebiliyor.

SHKFTT

Asistan
Reaksiyon puanı
217
Öncelikle iyi günler.Bir masaüstü bilgisayarim vardi faakt kasa ve icindeki parcalar çöp oldu bu yuzden sadece kasa alacağım,monitör var.Fakat cevremde bazıları toplama bazıları sıfır al diyor birde buraya sorayim dedim.Sizce sifir mi alayım yoksa toplayayimmi?
Toplama daha avantajlıdır