Masaüstü Bilgisayar Toplama

Merhaba ben rx560 ve b450 anakart ile pc toplamak istiyorum, yardım edebilir misiniz? Para biriktiriyorum o yüzden parçaların güzel ve pahalı olmamasını istiyorum

rover_xp

Doçent
Evet ama ben parçalar birbiriyle sıkıntı çıkartmasın diye sizlere sordum zaten
peki tam olarak kaç paraya toplayacaksınız yani ayda 400tl biriktiriyorsanız beklerseniz daha pahalı ama daha az beklerseniz daha ucuza bir bilgisayar alırsınız.size önerim en azından bi 4000 tlye bilgisayar almanız

o zaman parça parça almanız en güzeli olacaktır
Mesaj otomatik birleştirildi:

veya belli bir miktar paraya ulaşınca topluca alabilirsin

peki tam olarak kaç paraya toplayacaksınız yani ayda 400tl biriktiriyorsanız beklerseniz daha pahalı ama daha az beklerseniz daha ucuza bir bilgisayar alırsınız.size önerim en azından bi 4000 tlye bilgisayar almanız
Ben de net bir şey söyleyemiyorum bu konuda çünkü neler almam gerek bilmiyorum
Ryzen 5 1600 alırsam üzerine fan almam gerekir mi ya da kutunun içinden çıkıyor mu fanı

Bilgisayar Toplama Sihirbazı | Teknobiyotik ozaman buraya bakın.Burda sıkıntı çıkmaz.Uyumlu olanları gösteriyor.
Tamam bakayım bi

rover_xp

Doçent
Ben de net bir şey söyleyemiyorum bu konuda çünkü neler almam gerek bilmiyorum
Ryzen 5 1600 alırsam üzerine fan almam gerekir mi ya da kutunun içinden çıkıyor mu fanı

Tamam bakayım bi
ryzen 5 1600 lerde fan çıkıyor zaten o arkadaşın attığı pc toplama sihirbazındada yazıyor işlemcilerin yanında fanlımı fansızmı