Bilgisayar oyunlarını telefonda oynama.

Bu konuyu okuyanlar

mahmut ince

Asistan
Reaksiyon puanı
171
Öncelikle herkese selam
Soru: bilgisayar oyunlarını telefonda oynama şansımız var mı? (Nette bir sürü video var ama çoğu boş video bilen biri yazabilir mi?)

Silinen bir hesap

Profesör
Reaksiyon puanı
7,431
Telefon için denemedim ama Wine programının Arm mimarili işlemciler için bir versiyonunun olduğunu biliyorum bu işlemciler büyük ihtimal ile sizin telefonunuzda kullandığınız işlemcilerdir ayrıca wine temelde nedir diyecek olursak:Kendi bilgisayarım içinde kullandığım Windows destekli programları çalıştırmak için kullanılan bir program detaylarla kafanızı yormak istemediğimden biraz kısa ve sığ yazdım iyi günler dilerim,umarım yardımcı olmuşumdur.Telefonunuz için wine programını Index of /wine-builds/android sitesinden telefonunuza uygun olarak indirebilirsiniz Edit:Link ve birkaç cümle düzenlemesi

Son düzenleme:

mahmut ince

Asistan
Reaksiyon puanı
171
Telefon için denemedim ama Wine programının Arm mimarili işlemciler için bir versiyonunun olduğunu biliyorum bu işlemciler büyük ihtimal ile sizin telefonunuzda kullandığınız işlemcilerdir ayrıca wine temelde nedir diyecek olursak:Kendi bilgisayarım içinde kullandığım Windows destekli programları çalıştırmak için kullanılan bir program detaylarla kafanızı yormak istemediğimden biraz kısa ve sığ yazdım iyi günler dilerim,umarım yardımcı olmuşumdur.Telefonunuz için wine programını Index of /wine-builds/android sitesinden telefonunuza uygun olarak indirebilirsiniz Edit:Link ve birkaç cümle düzenlemesi
Knk x86 olanı mı indireyim yoksa arm olanı mı? Teşekkürler

Silinen bir hesap

Profesör
Reaksiyon puanı
7,431
Knk x86 olanı mı indireyim yoksa arm olanı mı? Teşekkürler
işlemci modelini bulmak için Play Store dan Droid Hardware Info programı ile işlemci mimarinizi öğrenebilirsiniz Burada CPU Architecture ve Instruction Set kısmında yazan sizin işlemci mimarinizdir.Burada ARM mimarisi ARMv7 ya da armeabi, ARM64 mimarisi AArch64 veya arm64, x86 mimarisi x86 veya x86abi oluyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

biraz cevabı geciktirdim kusura bakmayınız.

Son düzenleme: