Bilgisayar Önerisi ?

Bu konuyu okuyanlar

ynsdgn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
31
Merhaba arkadaşlar,

Kendime yeni bir bilgisayar almak istiyorum. Adobe programlarını yükleyeceğim, bir kaç tane oyun oynayacağım, programlama yapacağım yani güçlü bir bilgisayar lazım kısacası ama çoğu kişi bana laptop alma 2 seneye çöp olur masaüstü al yada kendin topla yine masaüstü olarak diyor bunun doğruluk payı nedir ?

Yorumlarınız için şimdiden teşekkürler.

®Shift®

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,807
Masaüstü Bilgisiayarlar daha performanslı olur

kirmiziamayesil

Asistan
Reaksiyon puanı
91
Eğer seyahat eden biriysen, bilgisayarı sık sık yanında taşıman gerekiyorsa ve fan seslerinden rahatsız olmuyorsan laptop; performans odaklı olsun, uzun süre götürsün, parça değişimi de yaparım diyorsan masaüstü bilgisayar tercih etmelisin.

ynsdgn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
31
Benim gönlüm laptopdan yana fakat asıl soru şu; laptop 2 sene içerisinde gider diyorlar masaüstü al diyorlar bunun doğruluk payı nedir ?

®Shift®

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,807
önerdiğim laptopun 5 yılı var
evet laptoplara özel parçalar üğretiyorlar daha küçük ve daha az performans veriyor masaüstüne göre

WindStone

ERROR 404
Reaksiyon puanı
2,592
Benim gönlüm laptopdan yana fakat asıl soru şu; laptop 2 sene içerisinde gider diyorlar masaüstü al diyorlar bunun doğruluk payı nedir ?
Yüksek ihtimalle doğru çünkü anakartta bir parçaya en ufak zarar gelirse laptop çöp oluyor. ayrıca ısınma sorunu batarya sorunlarıda ortaya çıkabiliyor laptopu sadece iş için kullanmak en mantıklısı oyun oynamak çok yorabilir.

ynsdgn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
31
Anladım arkadaşlar teşekkürler :)

Son mesajlar