Bilgisayar önerisi

Bu konuyu okuyanlar

aysenur.s

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Harita mühendisliği okuyacağım hem okulda kullanabilecegim hem de bir iki oyun kaldırabilecek 6k civarı laptop önerileriniz var mı? (Daha önce baktıklarımın şu an satışı yok)
Mesaj otomatik birleştirildi:

bu bilgisayar hakkında düşünceleriniz neler

Son düzenleme:

aysenur.s

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Bütçe yeterse bu ürüne bakın derim. Yukarıdaki üründen fiyatı biraz daha uygun.

peki bu iki ürün nasıl sizce

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,981
peki bu iki ürün nasıl sizce
Bunların hepsi U işlemci. İş görür elbette ancak performans odaklı ürünler değiller. Bu ürüne de bakabilirsiniz bütçe uyarsa.

Mr_Ahmet

Doçent
Reaksiyon puanı
454
Şu iki model iyidir. GTA 5 yüksek ayarda 60fps oynatır. Oyunların çoğunu rahatça oynarsınız.

Mr_Ahmet

Doçent
Reaksiyon puanı
454
peki bu attığım sims oyununu kaldırır mı ??
Bakın ben önerdim. Görkem bey de güzel öneriler yapmış. Neden bizim öneriler varken hala şu mu bu mu diyorsunuz ki ? Size en iyi özellikleri öneriyoruz zaten. Benim önerdiklerim sizin dediğiniz bilgisayardan çok daha iyi. O bilgisayar 50fps veriyorsa benim dediğim 70-80fps verir. Hani tam olarak isteklerinizi yazsanız ona göre öneriler yapılır. Herhalde bizim önerdiklerimiz de eksik kalan şeyler var.

aysenur.s

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
sizin önerdiklerinizi beğendim zaten ama yanımda taşırken de aşırı ağır olsun istemiyorum
Bakın ben önerdim. Görkem bey de güzel öneriler yapmış. Neden bizim öneriler varken hala şu mu bu mu diyorsunuz ki ? Size en iyi özellikleri öneriyoruz zaten. Benim önerdiklerim sizin dediğiniz bilgisayardan çok daha iyi. O bilgisayar 50fps veriyorsa benim dediğim 70-80fps verir. Hani tam olarak isteklerinizi yazsanız ona göre öneriler yapılır. Herhalde bizim önerdiklerimiz de eksik kalan şeyler var.

Mr_Ahmet

Doçent
Reaksiyon puanı
454
sizin önerdiklerinizi beğendim zaten ama yanımda taşırken de aşırı ağır olsun istemiyorum
Ama 200-300gr hafif olması için çok fazla taviz vermeniz gerekiyor. Sizin dediğiniz model aslında iyi. Ama ısınma sorunu olabilir. Biraz araştırın. Küçük modellerde ısınma sorunu olabiliyor.

judger90

Asistan
Reaksiyon puanı
61
Amaç mühendislik programı ve sims gibi basit oyunlarsa bunlara bile gerek yok bence
şu gibi modellerde fazlasıyla işinizi görür

aysenur.s

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6

judger90

Asistan
Reaksiyon puanı
61
Bu da fena bilgisayar değil bence kasması tamamen SSD olmadığındandır slot varsa takılabilir yada Dvd girişi SSD ye çevrilebilir bir de ram arttırılırsa bence gayet güzel makine

Sadece öneri olarak söylüyorum bu fikir de aklınızda bulunabilir

diğer önerilen bilgisayarları da kullanmadım ama ısınma işini model bazlı kullanıcı yorumlarını bulmadan garantiye almak zor sonuçta her işlemci ısınır önemli olan markanın onu etkin bir şekilde soğutup soğutamadığı bunu da denemeden anlamak imkansız

Enderbey

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
EXCALİBUR G650 kullanıyorum kesinlikle öneririm