Bilgisayar ne zaman uyusa açılmıyor

Bu konuyu okuyanlar

The Medic

Profesör
Reaksiyon puanı
1,285
bilgisayarı bırakıp gittiğimde ekranı kapanınca bir tuşa basınca ekran 1 saniyeliğine geliyor,sonra siyah ekran geliyor ve düğmesine basarak yeniden açmak zorunda kalıyorum çözümü varmıdır?

Mert Şefik

Profesör
Reaksiyon puanı
3,580
bilgisayarı bırakıp gittiğimde ekranı kapanınca bir tuşa basınca ekran 1 saniyeliğine geliyor,sonra siyah ekran geliyor ve düğmesine basarak yeniden açmak zorunda kalıyorum çözümü varmıdır?
Sisem özelliklerinizi yazar msınz ?

berkişte

Öğrenci
Reaksiyon puanı
20
var diye biliyom güç ve uyku ayarlarından ama bundan dolayı olmayada bilr.

bahadiroz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
17
sen bence hiç uğraşma çünkü ne sistem özellikleri ile nede başka birşey ile alakalı bence donanımsal bir problemdir bendede aynı problem var hatta ben laptopun kapağını açınca eskiden otomatik olarak açılırdı şimdi bayağı uğraştırıyor gel sende benim gibi yap en iyisi ekranın hiç kararmasın aşağıya bir foto bırakıyorum aynısını yap........ böyle yap en iyisi
Mesaj otomatik birleştirildi:

sen bence hiç uğraşma çünkü ne sistem özellikleri ile nede başka birşey ile alakalı bence donanımsal bir problemdir bendede aynı problem var hatta ben laptopun kapağını açınca eskiden otomatik olarak açılırdı şimdi bayağı uğraştırıyor gel sende benim gibi yap en iyisi ekranın hiç kararmasın aşağıya bir foto bırakıyorum aynısını yap........ böyle yap en iyisi

iki kişi mesajımı komik bulmuş hadi sizde bir çözüm bulunda göreyim bu arkadaşın başka seçeneği yok,ozaman format atsın...hani şu her zaman önerdiğiniz şeyden

Ekli dosyalar

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    88 KB · Görüntüleme: 55
Son düzenleme:

The Medic

Profesör
Reaksiyon puanı
1,285
var diye biliyom güç ve sen bence hiç uğraşma çünkü ne sistem özellikleri ile nede başka birşey ile alakalı bence donanımsal bir problemdir bendede aynı problem var hatta ben laptopun kapağını açınca eskiden otomatik olarak açılırdı şimdi bayağı uğraştırıyor gel sende benim gibi yap en iyisi ekranın hiç kararmasın aşağıya bir foto bırakıyorum aynısını yap........ böyle yap en iyisi

iki kişi mesajımı komik bulmuş hadi sizde bir çözüm bulunda göreyim bu arkadaşın başka seçeneği yok,ozaman format atsın...hani şu her zaman önerdiğiniz şeyden
bende öyley aptım