Yardım Bilgisayar Kulaklığı Görmüyor

MuscleBooy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Elimde philips tah4105 kablolu kulaklık var ve yeni elime geldi. Bilgisayar kulaklığı tanımıyor. ve devre dışı cihazlar kısmında bile gözükmüyor ne yapmalıyım?

Bonnie

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sürücü indirebilirsin. Eğer bu işlem fazla karmaşık gelirse DriverBooster kurabilirsin. Sürücüleri otomatik yenileyen bir yazılım. Kendim kullandım, okul tahtasının dokunmatiği çalışmıyordu onda bile işe yaradı ancak internette çoğu kişi bu yazılımın cihazı bozabileceğini de yazıyor, bence makul bir risk.

WindStone

Profesör
Reaksiyon puanı
2,609
Elimde philips tah4105 kablolu kulaklık var ve yeni elime geldi. Bilgisayar kulaklığı tanımıyor. ve devre dışı cihazlar kısmında bile gözükmüyor ne yapmalıyım?
Bilgisayarınız laptop herhalde bluetooth da başka cihazları bağlarken sorun oluyor mu? Ayrıca kulaklığı bağlama moduna aldığınıza ve başka bir cihaza bağlı olmadığına emin misiniz ?

efhmedia34

Asistan
Reaksiyon puanı
45
Sürücü indirebilirsin. Eğer bu işlem fazla karmaşık gelirse DriverBooster kurabilirsin. Sürücüleri otomatik yenileyen bir yazılım. Kendim kullandım, okul tahtasının dokunmatiği çalışmıyordu onda bile işe yaradı ancak internette çoğu kişi bu yazılımın cihazı bozabileceğini de yazıyor, bence makul bir risk.
DriverBooster güvenli değil kullanmayın

MuscleBooy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Bilgisayarınız laptop herhalde bluetooth da başka cihazları bağlarken sorun oluyor mu? Ayrıca kulaklığı bağlama moduna aldığınıza ve başka bir cihaza bağlı olmadığına emin misiniz ?
kulaklığım kablolu bir kafaüstü kulaklık
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kulakligin adi + driver indir yaz
tamamdır deneyeceğim. sonuçları yazarım

Kulakligin adi + driver indir yaz
Bunu arattığımda hiçbir sonuca ulaşamıyorum sadece philipsin ürün sitesi geliyor.

Son düzenleme:

WindStone

Profesör
Reaksiyon puanı
2,609
kulaklığım kablolu bir kafaüstü kulaklık

tamamdır deneyeceğim. sonuçları yazarım

Bunu arattığımda hiçbir sonuca ulaşamıyorum sadece philipsin ürün sitesi geliyor.
bluetooth kulaklıkların bilgisayar driveri olmaz zaten. Bluetooth cihazı için driver olur. Ayrıca kulaklığınızı sormadım bilgisayarınız laptop mu masaüstü mü onu sordum.

MuscleBooy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
bluetooth kulaklıkların bilgisayar driveri olmaz zaten. Bluetooth cihazı için driver olur. Ayrıca kulaklığınızı sormadım bilgisayarınız laptop mu masaüstü mü onu sordum.
yanlış anlamışım kusura bakmayın. laptop kullanıyorum

MuscleBooy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Windows sürümünüz ne ? Ayrıca ikinci dediğime baktınız mı? Kulaklık eşleştirme modunda mı ve başka bir cihaza bağlı mı?
windows 10 kullanıyorum. bluetooth kulakiçi kulaklıklarım var onları bağladığım zaman sesimi gayrt güzel alıp verebiliyolar aslında. ancak bu yeni aldığım kulaklığın eşleştirme modunda olup olmadığını nasıl anlayacağım? ve başka bir cihazda kullanmaya çalışmadım bile