Bilgisayar kendi kendine işlemler yapıyor

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
427
tamam
Mesaj otomatik birleştirildi:

res atmalıymışım pc ye
Ya dostum önce AV ile tarat sistemi ardından işe yaramaz ise format atarsın bi taramayı dene Kaspersky AV ile.

Taramayı yaptıktan sonra sonuçlar için beni bilgilendir.

Son düzenleme:

Dertsizali

Profesör Dr Doçent Dertsizali :)
Reaksiyon puanı
2,177
Ya dostum önce AV ile tarat sistemi ardından işe yaramaz ise format atarsın bi taramayı dene Kaspersky AV ile.
Ben zamanın da av ile çok denedim olmuyor... ücretsiz antivirüs programları pek işe yaramıyor.. ayrıca ben antivirüs programlarına pek güvenmiyorum... mümkün olduğu kadar bilindik ve güvenli siteler den indirme yapıyordum ama illaki virüs bulaşır.. Format atmak daha kolaylaştı artik... telefone format atar gibi atmak kolay...

Serkan CS:GO

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5

tamam pc yi yeniden baaşlattım şu an anti virüs yükleniyor tarama yapınca haber veririm

Format derken şu ayarlara girip kurtarma ayarlarından yaptığımız sıfırlama işlemi mi yoksa usb ve ya cd ile yaptığımız mı

uzantı falan yükledi chromeye şu an kuruldu

Son düzenleme:

Hafiyye-iAbdülhamid-iSani

Doçent
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,170
tamam pc yi yeniden baaşlattım şu an anti virüs yükleniyor tarama yapınca haber veririm

Format derken şu ayarlara girip kurtarma ayarlarından yaptığımız sıfırlama işlemi mi yoksa usb ve ya cd ile yaptığımız mı

uzantı falan yükledi chromeye şu an kuruldu
USB veya CD ile daha sağlam olur
Diğerine pek güvenmiyorum

Serkan CS:GO

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Valla benden bu kadar tam tarama yapıp tarama hakkında bilgi vermediğin sürece yardım edemem.

Bilgisayarı'nın yavaş olmasının sebebi içindeki virüsler.
chromeye tekrar girdiğimde kaspersky google chrome kameranızı kullanıyor dedi napcam

023

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,608
chromeye tekrar girdiğimde kaspersky google chrome kameranızı kullanıyor dedi napcam
dostum format at bitsin bu çile. önerim usb'ye windows kurulum şeysini at memz yükle pcye restart at disk silinmiş olur sonra usb ile yükle windows.old klasörü oluşmaz ama sen bilirsin