Bilgisayar İçin iOS Emulator

Bu konuyu okuyanlar

ThaLees

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Merhabalar
Baslikta da belirttigim gibi "Bilgisayar İçin iOS Emulator" ariyorum var ise boyle birsey. ipadian tarzi yaptigim bir uygulamayi denemek icin degil , nox gibi bluestacks gibi store dan oyun indirip kullanabilecegim bir emulator. Varmidir acaba konu hakkinda bilgisi olup yardimci olmak isteyen.
ps: windows 10 kullanicisiyim

uA-CetiN

Doçent
Reaksiyon puanı
55
Merhabalar
Baslikta da belirttigim gibi "Bilgisayar İçin iOS Emulator" ariyorum var ise boyle birsey. ipadian tarzi yaptigim bir uygulamayi denemek icin degil , nox gibi bluestacks gibi store dan oyun indirip kullanabilecegim bir emulator. Varmidir acaba konu hakkinda bilgisi olup yardimci olmak isteyen.
ps: windows 10 kullanicisiyim

VMware, VirtualBox Sanal Makine yöntemleriyle olur.
Mac olsa XCode ile yapabilirsin sanalda da olabilir denemek lazım.

ThaLees

Asistan
Reaksiyon puanı
1
VMware, VirtualBox Sanal Makine yöntemleriyle olur.
Mac olsa XCode ile yapabilirsin sanalda da olabilir denemek lazım.
Cevabiniz icin tesekkurler lakin yanlis anlamadiysam bunlar da app test icin.
Benim yapmaya calistigim bu emulator icinde appstore dan uygulma indirip kullanmak :(

Umut Keleş

Ben;neden yaptım böyle.
Reaksiyon puanı
864
Cevabiniz icin tesekkurler lakin yanlis anlamadiysam bunlar da app test icin.
Benim yapmaya calistigim bu emulator icinde appstore dan uygulma indirip kullanmak :(
Benim aklıma pek yatmıyor apple kendi yazılımını öyle abuk subuk pc de kullansaydı iphone 6 1200 tl zor ederdi.

drjacob

Profesör
Reaksiyon puanı
698
Hackintosh kur xCode ile kendi emilatörünü kullan

ThaLees

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Benim aklıma pek yatmıyor apple kendi yazılımını öyle abuk subuk pc de kullansaydı iphone 6 1200 tl zor ederdi.
Bu mantikla bakarsak android emulatorler her yerde var ve esdeger ozelliklere sahip android telefonlar ile ios telefonlar arasinda oyle fazla bir fiyat farki yok.

Cevap veren herkese tesekkurler. Yani bulunamamistir ve yoktur. Artik alternatif cozumler ariyacagim kendime.

Kalin saglicakla