Yardım Bilgisayar HDD’yi görmüyor

Bu konuyu okuyanlar

Kuzey—

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Bilgisayarda takılı olan HDD hiçbir sorun olmadan çalışıyordu sonraki gün bilgisayarı açtığımda disk görünmüyordu usbsini çıkarıp taktım olmadı format atmayı denedim ama disk görünmediği için hata verdi ytden çözümlere baktım işe yaramadı.(HDD usb bağlantılı)

WindStone

ERROR 404
Reaksiyon puanı
2,592
Bilgisayarda takılı olan HDD hiçbir sorun olmadan çalışıyordu sonraki gün bilgisayarı açtığımda disk görünmüyordu usbsini çıkarıp taktım olmadı format atmayı denedim ama disk görünmediği için hata verdi ytden çözümlere baktım işe yaramadı.(HDD usb bağlantılı)
biosu açın biosta gözüküyormu kontrol edin.

Jubei

Müdavim
Reaksiyon puanı
477
btden ve kttden çözümlerine baktınız mı, ama ana kaynak qppden bakmanızı tavsiye ederim?

bud

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,711
USB portlarında sorun olmadığından emin misin başka şeylerle portları denemediysen kontrol et. USB kabloda bir sorun olma ihtimali olabilir mi? Taşınabilir Disk sanırım bu markası nedir?

Kuzey—

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
USB portlarında sorun olmadığından emin misin başka şeylerle portları denemediysen kontrol et. USB kabloda bir sorun olma ihtimali olabilir mi? Taşınabilir Disk sanırım bu markası nedir?
Portlarda bir sıkıntı yol eminim kabloda da sıkıntı yok diye düşünüyorum çünkü hddnin kasasındaki ışık yanıyor. Markası Codegen diye bir marka biraz eski bir disk

bud

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,711
Portlarda bir sıkıntı yol eminim kabloda da sıkıntı yok diye düşünüyorum çünkü hddnin kasasındaki ışık yanıyor. Markası Codegen diye bir marka biraz eski bir disk

Bu bir disk kutusu sanırım. Diskte bir sorun olmayabilir ama disk kutusunun girişlerinde bir sorun meydana gelmiş olabilir. Diskin kendisini çıkarıp doğrudan sata girişleri ile kasaya bağlamayı denerdim.

Kuzey—

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Kendisi böyle bir şey
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu bir disk kutusu sanırım. Diskte bir sorun olmayabilir ama disk kutusunun girişlerinde bir sorun meydana gelmiş olabilir. Diskin kendisini çıkarıp doğrudan sata girişleri ile kasaya bağlamayı denerdim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Laptop kullanıyorum ve içine takılabilen bir şey değil sadece usb ile bağlanıyor.

kmurat

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,710
Disk kutusu düştü veya devrildiyse disk bozulmuş olabilir.

kmurat

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,710
Disk kutusunu değiştir ve dene. Belki bir parçası arızalanmıştır.

• Beğen
Reactions: bud