Bilgisayar Hangi Parçası Olmadan Açılmaz?

Bu konuyu okuyanlar

themir1905

Asistan
Reaksiyon puanı
41
Arkadaşlar pc alacağım fakat bir parçasını sonradan almam gerekicek çünkü bütçemi aşıyor bilgisayarın hangi parçasını almasam açılır. Mesela Ram veya ekran kartı gibi parçalar. Bilgisayarı kullanmiyacağım sonradan alacağım parçayıda takınca öyle kullanicam bilgisayarı yardımlarınızı bekliyorum.

utkuversus

Mizuru
Emektar
Reaksiyon puanı
13,135
Islemci,ram,anakart,guc kaynagi ve kasa olmadan acilmaz. Hddde car bude hddsiz acilir ama windiws yukleyemessin. Kasasiz niye acilmaz guc tusu yok. Gerci anakartin ustunden kisa d yaptirip acabilirsin. Ekran kartini sonradan alabilirsin.

themir1905

Asistan
Reaksiyon puanı
41
Islemci,ram,anakart,guc kaynagi ve kasa olmadan acilmaz. Hddde car bude hddsiz acilir ama windiws yukleyemessin. Kasasiz niye acilmaz guc tusu yok. Gerci anakartin ustunden kisa d yaptirip acabilirsin. Ekran kartini sonradan alabilirsin.
Saol bro ama ben ram'i sonradan almaya karar verdim bilgisayarı açmasamda olur hepsini bir yere saklar parçaları tamamladıktan sonra montajlarım cevap için saol.

Tubicaliskan

Asistan
Reaksiyon puanı
127
Güç kaynağı :D

İşlemcin intel ise dahili grafik işlemcisini kullanabilirsin.
Harddisk veya SSD ise muallak. Flash bellekten çalıştırmayacağına göre(normal şartlar altında) depolama birimi gerekli.

Salih Yıldız

Asistan
Reaksiyon puanı
40
Oyun oynayacaksanız yeterli işlemci ve RAM gibi bileşenleri başta edinin. Daha sonra güçlü bir kart takarsınız.

kmurat

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,710
Ram'ı sonrada artırabilirsin.