Bilgisayar Giriş Ekraninda Takılıyor

izmirlee114

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Iyi gunler uzun zamandir acildigi zaman ekrani gelmeyen bilgisayarin icindeki pili ve ekran kartini söktugumde açıldı fakat format atmak isteyince İsler iyice karisti format atarken disklerin hepsini biçimlendirdikten sonra bi hata verdi yeniden baslatildi bilgisayar
20190123_214609.jpg

yeniden basladiktan sonra bu ekranda takili kaliyor pc biosada girmiyor del tusuna baktigim zamandada
bu ekranla karsilasiyorum burda takilip kaliyor yardimci olursaniz cok sevirim .

PropHeTe

Profesör
Reaksiyon puanı
2,398
Esc basınca ne yapıyor?Boot ayarını değiştirin yoksasürekli bu döngüde kalır yani format C kısmını 1.boot yapın yada first Boot device olması gerek.

Son düzenleme:

izmirlee114

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Esc basinca hic bir tepki yok ayni yerde takili kaliyor format atarken bicimlendirdim ondanmi boyle oldu acaba biosada girmiyor girse ayarlicam

PropHeTe

Profesör
Reaksiyon puanı
2,398
F1 veya F8 e basın-basılı tutarak açmayı deneyin

PropHeTe

Profesör
Reaksiyon puanı
2,398
Bootlu usb flash veya dvd romda bir şey varsa onu çıkart bir de 2 ram varsa sök tek tek dene açmayı, (=

izmirlee114

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bootlu usb flash veya dvd romda bir şey varsa onu çıkart bir de 2 ram varsa sök tek tek dene açmayı, (=
Format usb si takiliydi bi heycanla kalktim usb yi cikardim hicbir etki etmedi rom 1 tane var cikarip takiyorum gene olmuyor ???

---- Mesajlar birleştirildi ----

Bütün hayal gücünü kullan :) Hepsini dene.
Valla bence bilgisayirin parcalarindan degildi program olarak bi sikintisi var bu diskleri bicimlendirdim ondan sonra hayata küstü

Son düzenleme:

PropHeTe

Profesör
Reaksiyon puanı
2,398
hdd yi başka bir pc de yeniden silip tekrar biçimlendirin (=
kaç bölüm vardı bilmiyorum ama tek yapın sonra windows içinden bölümlersin (=