Soru Bilgisayar Fiyat Yardımı ve Önerisi

Bu konuyu okuyanlar

ras2122

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Merhabalar efendim ben de 3 tane laptop var 2 tanesi yeni ancak birisi eski ve ben eskiyi satıp üstüne para ekleyip yeni bir bilgisayar alacağım. Satacağım bilgisayarın özellikleri şöyle:

-İşlemci: İntel(R) Pentium(R) CPU960 2.20GHz (2CPUs)
-Ram: 6 GB
-Ekran Kartı: Intel Hd Graphics (1760mb yaklaşık toplam bellek)
-125+172 Gb HDD

Bu bilgisayarı ne kadara satabilrim. Bir de bunun üstüne ekleyip yeni pc alacağım onada bir öneriniz olursa sevinirim. Çok bişey değil Valorantta 60 fps verebilecek ortalama bir laptop önerisi

hakanyargici

Alpine F1 Racing Team
Reaksiyon puanı
958
Fiyat olarak eder 2500-3000TL arası olarak belki alıcı olabilir. Çok eski bir cihaz olduğu için hızlı bir şekilde alıcı bulamayabilir, hatta hiç alıcı çıkmayada bilir.

Bu tarz durumda bence elindeki cihazı satıcam para gelicek diye düşünmen çok beklemene ve artan fiyatlardan dolayı gün sonunda zararlı çıkmana sebep olabilir.

ras2122

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Bilgilendirme için çok teşekkür ederim. Aslında para elime yazın geçecek o yüzden beklemek zorundayım. Zaten fiyatların artması sebebiyle eski pcyi satmam gerekebilir. Bir de varsa dediğim gibi Valorantta 60 fpslerde verecek ortalama bir laptop öneriniz var mıdır?
Fiyat olarak eder 2500-3000TL arası olarak belki alıcı olabilir. Çok eski bir cihaz olduğu için hızlı bir şekilde alıcı bulamayabilir, hatta hiç alıcı çıkmayada bilir.

Bu tarz durumda bence elindeki cihazı satıcam para gelicek diye düşünmen çok beklemene ve artan fiyatlardan dolayı gün sonunda zararlı çıkmana sebep olabilir.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Neyse ben diğerini başka konuda açayım ayrdımınız için teşekkürler

Son düzenleme:

Alanur Erdemir

vampir
Admin
SDN
Reaksiyon puanı
9,771
Merhabalar efendim ben de 3 tane laptop var 2 tanesi yeni ancak birisi eski ve ben eskiyi satıp üstüne para ekleyip yeni bir bilgisayar alacağım. Satacağım bilgisayarın özellikleri şöyle:

-İşlemci: İntel(R) Pentium(R) CPU960 2.20GHz (2CPUs)
-Ram: 6 GB
-Ekran Kartı: Intel Hd Graphics (1760mb yaklaşık toplam bellek)
-125+172 Gb HDD

Bu bilgisayarı ne kadara satabilrim. Bir de bunun üstüne ekleyip yeni pc alacağım onada bir öneriniz olursa sevinirim. Çok bişey değil Valorantta 60 fps verebilecek ortalama bir laptop önerisi
3bin TL ye gider.