Bilgisayar Farenin Yazılımını Görmüyor

Bu konuyu okuyanlar

Muckspro

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba arkadaşlar hayırlı Ramazan lar dilerim ?
Sıkıntımı şöyle anlatayım: kullandığım fare everest sgm-x7pro bunun Kendi yazılımı var yıllardır kullanıyorum ama dün akşam Windows yazılımı güncellemesi yaptı ve farenin programı fareyi görmüyor ve fare ye yaptığım tuş atamalar ı vb. Hepsi sıfır lanmış.

Usb ler ile ilgili bütün sürücüleri güncelledim ve Windows u geri yükleme yaptım ama bir sonuç alamadım. Yazılımı program ını kökten sildim ve geri yükle dim yine olmadı.

Evde başka pc Yok ama powerbank takınca rgb ışıkları çalıştı ama tuşları nı bilmiyorum. Pc taktığımda fare çalışıyor ama rgb ışık ları yanmıyor ve yazılım görmüyor.

Yardımcı olursanız gerçek ten mutlu olurum ?? şimdi den teşekürler ederim.

mjkspol

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
13
Selam mouseni bilgisyaar görmüyor öncelikle mousenin çalıştığından emin ol? Bunu başka bir bilgisaytarda deniyerek sağlayabilirsin.

Sonra yazılımı yüklemeden önce regedit'den yazılımın tamamen silindiğine emin ol.
Program ekle kaldırda herhangi bir yazılımın klasör dahi kalmasın mümkünse.

Aygıt yöneticisinden sürücüleri kontrol et burada o mousenin yazılımıyla ilgili bir şey varsa onlarıda sil.

Sonrasında tekrardan dene

Yinede en iyi sonuç için everest teknik desteğe danışmanı tavsiye ederim.

Windows güncellemenle beraber böyle bir sorun olduğunu dile getir illaki bir çok kişi yaşamıştır daha net cevap verirler çözüm için.

Bol şans

Muckspro

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Selam mouseni bilgisyaar görmüyor öncelikle mousenin çalıştığından emin ol? Bunu başka bir bilgisaytarda deniyerek sağlayabilirsin.

Sonra yazılımı yüklemeden önce regedit'den yazılımın tamamen silindiğine emin ol.
Program ekle kaldırda herhangi bir yazılımın klasör dahi kalmasın mümkünse.

Aygıt yöneticisinden sürücüleri kontrol et burada o mousenin yazılımıyla ilgili bir şey varsa onlarıda sil.

Sonrasında tekrardan dene

Yinede en iyi sonuç için everest teknik desteğe danışmanı tavsiye ederim.

Windows güncellemenle beraber böyle bir sorun olduğunu dile getir illaki bir çok kişi yaşamıştır daha net cevap verirler çözüm için.

Bol şans
Teşekkürler ederim ?