Bilgisayar Eğitim Kitapları Kazananlar

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

arthkas

Doçent
Reaksiyon puanı
17
elinde dökümanlarla geldiğin için öyle bir izlenim yarattın açıkçası. işyerinde olduğum için detaylı yazamıyorum. Yoksa neden D şıkkı olduğunu anlatırdım.

The Dark Knight

Profesör
Reaksiyon puanı
77
Ya cevabı öğrenmekten de vaz geçtim tamam, olayı farklı yerlere çekmişsiniz. Hiç ne alakası var ben ne öyle bir imada bulundum ne de öyle bir şey belirttim yok gidip dayına amca mı veriyorsun diye sormadım da etmedim de. Olay boş yere büyütülmüş, çarpıtılmış. Amacım cevabı öğrenmekti bir şeyler yazmışsınız sonunda eyvallah diyorum. Güldüğüm şey ise seçilen kişilerden biri B diğerlerinin D olması olduğu da gayet açıktı yazdığım yazıda başka belirteceğim bir şeyim yok, her insan hata yapabilir siz de yazarken yanlış yazmışsınız, olabilir. Şimdi daha çok gülüyorum :lol:

Not : Bu sefer güldüğüm şey söylemediğim şeylerin söylenmiş gibi ortaya vurulmuş olması hahaha :D

Sizin için böyle diyorsunuz demedim. Ancak üç aydan beri yarışma düzenliyorum hep aynı sorular geliyor. Sorun şu ki 15 20 sayfa cevap geliyor. Bunların her sayfasında en az 9 tane yanıt bulunuyor. Oradan nickleri yazıp excell'in seçimine bırakıyoruz. Arada bir tanesi kaynamış ne yazık ki.

Cevap D, Zuse'nin bilgisayarları ilk olarak savaş hesapları için kullanıldı. B ise daha sonraki yıllarda kullanılmaya başlandı.

erenberk

Rektör
Reaksiyon puanı
101
Evet doğal bir şey, olabilir öyle karışıklıklar. Cevap için de teşekkürler.

murat250

Doçent
Reaksiyon puanı
7
2rze6g0.jpg

Kitap 1 saat kadar önce elime ulaştı. Sağolun, umarım benim için yararlı olur. :rolleyes:

arthkas

Doçent
Reaksiyon puanı
17
hangi kargoyla geldi. Ben daha teslim alamadım

arthkas

Doçent
Reaksiyon puanı
17
Kısmetse bugün teslim alacaz. resimlerini eklerim.

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
Önemli değil benim hatam geç fark ettim :) Alan arkadaşa hayırlı olsun...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...