Bilgisayar donuyor

Bu konuyu okuyanlar

alida26

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Arkadaşlar bilgisayarda kasmalar oluyor oyunda performans düşüşü var neden olur bu ? ve 2 gündür fan sesi acayip şekilde arttı

alpsadik

Map Tech Harita
Emektar
Reaksiyon puanı
2,871
Sisteminiz nedir? Hangi oyunlarda sorun yaşıyorsunuz bunları yazarsanız daha iyi yardımcı oluruz.

Fan sesi arttıysa tozlanma bileşenlerin sabit çalışmasına engel oluyor olabilir. Bir temizlik yapın.

alida26

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Sisteminiz nedir? Hangi oyunlarda sorun yaşıyorsunuz bunları yazarsanız daha iyi yardımcı oluruz.

Fan sesi arttıysa tozlanma bileşenlerin sabit çalışmasına engel oluyor olabilir. Bir temizlik yapın.
Sistemim oyun için pek uygun değil bir tek cs go oynunu oynuyordum 150 fps veriyordu internettim mi yavasladı yoksa bilgisayar mı diye bir oyuna giriyim dedim 50 fps düşmüş ve intel amd ekran kartı var ayarlardan bir bakayım dedim intel ekran kartını görmüyor bilgisayar
İ7-4770S 8 GB RAM 3.10 GHZ

EFI Shell

shellx64.efi
Süper Moderatör
Reaksiyon puanı
18,953
SSD yoksa bir SSD alın ve PC'yi temizleyin ve termal macun yenilemesi yapın. Daha sonra UEFI olarak SSD'ye Windows 10 kurun.

alpsadik

Map Tech Harita
Emektar
Reaksiyon puanı
2,871
Sistemim oyun için pek uygun değil bir tek cs go oynunu oynuyordum 150 fps veriyordu internettim mi yavasladı yoksa bilgisayar mı diye bir oyuna giriyim dedim 50 fps düşmüş ve intel amd ekran kartı var ayarlardan bir bakayım dedim intel ekran kartını görmüyor bilgisayar
İ7-4770S 8 GB RAM 3.10 GHZ
ekran kartı driverını bir kontrol et. Yoksa indirebilirsin modelini bulup.

alida26

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
ekran kartı driverını bir kontrol et. Yoksa indirebilirsin modelini bulup.
Şöyle diyeyim bilgisayarımın ekranına görüntü gelmiyordu bende bilgisayarımı bilgisayarcıya götürdüm bugün geldi mdp kablosu bozulmus normalde mdp girişini kullanıyordum o bana dp girişli kablo verdi ve bilgisayarım intel ekran kartını okumuyor görüntü bağdaştırıcılarında normalde yazardı çıkmıyor orda