Bilgisayar Donanımlarını Güncelleme Tavsiyesi İstiyorum

Bu konuyu okuyanlar

realyurtseven

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
Merhaba arkadaşlar, aşağıda görselde bulunan ürünleri bugün almayı düşünüyorum. Hangi ürünü neden tercih ettiğimi açıklayacağım sizlerinde bana aynı özellikte ama daha düşük fiyat diyeceğiniz bir ürün var ise benimle paylaşmanızı istiyorum. Şimdiden çok teşekkür ediyorum.

MSI MAG FORGE 100M: Öncelikle bu kasayı tercih etmemin sebebi şuan elimde olan mevcut kasadan memnun değilim yan kısmı ve ön kısımları cam malzemeden (ayrıca arka ve alt hariç hiçbir hava çıkışı yok) olduğu için kasanın içinde hava akımı mümkün olmuyor. Bu nedenle şık bir görüntü için yine yan kısmını cam olarak tercih ettim ancak bu kasanın ön kısmında üst kısmında alt ve üst kısımlarında da havalandırma mevcut ürünle birlikte gelecek olan 3 adet fan var ancak üst kısımda fan bölümü bulunduğu için o kısıma 2 adet Corsair AİR AF120 fan ekledim. Okuduğum yorumlara göre kaliteli bir ürün ayrıca dudak uçuklatacak bir fiyatı da yok.
SHARKOON SHP650 POWER SUPPLY: Power Supply almamın sebebi elimdeki 450 W lık kaynağın sistemime yetersiz gelmesi. Bu ürünü seçmemin sebebi ise daha önce kullandığım ve iyi yorumlarını okuyup işittiğim bir marka.

Sizlere aktaracaklarım bu kadar tavsiyelerinizi bekliyorum.

Adsız.png