Bilgisayar Başladığında Discordda Başlıyor

Bu konuyu okuyanlar

Denizs4k

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Merhaba. direk konuya giriyorum, uzun zamandır discord kullanıyordum fakat hiç uygulamasını yüklememiştim Opera GX tarayıcısından kullanıyordum. Neyse bir saat kadar önce uygulamayı Windows 10 işletim sistemli bilgisayarıma yükledim herşey çok güzel tamam ama bu seferde bilgisayar açıldığında yada yeniden başlatıldığında otomatik olarak discordda başlatılıyor. Youtubeden birkaç video izledim ve görev yöneticisi/başlangıçtan discordu bulup sağ tıklayarak devre dışı bırakmamı söylediler ama o sekmede discordu bulamıyorum. Nasıl bilgisayar yeniden başlatıldığında otomatik olarak discordun başlatılmasını kapatacağımı söylerseniz sevinirim. Teşekkürler

efemurato

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,044
Merhaba. direk konuya giriyorum, uzun zamandır discord kullanıyordum fakat hiç uygulamasını yüklememiştim Opera GX tarayıcısından kullanıyordum. Neyse bir saat kadar önce uygulamayı Windows 10 işletim sistemli bilgisayarıma yükledim herşey çok güzel tamam ama bu seferde bilgisayar açıldığında yada yeniden başlatıldığında otomatik olarak discordda başlatılıyor. Youtubeden birkaç video izledim ve görev yöneticisi/başlangıçtan discordu bulup sağ tıklayarak devre dışı bırakmamı söylediler ama o sekmede discordu bulamıyorum. Nasıl bilgisayar yeniden başlatıldığında otomatik olarak discordun başlatılmasını kapatacağımı söylerseniz sevinirim. Teşekkürler
öyle kapatacaksınız örnekli resimle anlatayım size.

WindStone

ERROR 404
Reaksiyon puanı
2,592
discordun ayarlarına girin(kullanıcı ayarları) windows ayarları tarzı bir şey olucak orada bulabilirsiniz.

Denizs4k

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Tekrardan merhaba sorunu çözdüm başkalarınada yardımcı olması için resimleri bırakıyorum kısaca discordda alttaki isminizin yanındaki çark sembolüne tıklayarak ayarların biraz altından Windows ayarları kısmına giderek ''Discordu aç'' seçeneğini kapatmanız gerekiyormuş. Herkese teşekkürler
1621171877680.png