Soru Bilgisayar Almak İstiyorum

Bu konuyu okuyanlar

XperoX

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hocam Ben Bi Bilgisayar Almak İstiyorum Fakat İnternet Üzerinden almama Ailem Karşı Bende vatan gibi yerlerden bilgisayar toplamak istiyorum 4500 tl bütçem var monitor dahil nerden toplaya bilirim veya nerden hazır sistem alırım

Reaksiyon puanı
685
Hocam Ben Bi Bilgisayar Almak İstiyorum Fakat İnternet Üzerinden almama Ailem Karşı Bende vatan gibi yerlerden bilgisayar toplamak istiyorum 4500 tl bütçem var monitor dahil nerden toplaya bilirim veya nerden hazır sistem alırım
Vatandan felan toplamayın hep kötü yapıyorlar. Arkadaşın da dediği gibi İtopya ya gidebilirsiniz.
Bunların mağazalarına gidebilirsiniz:
İncehesap
Gamegaraj
İtopya

XperoX

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Vatandan felan toplamayın hep kötü yapıyorlar. Arkadaşın da dediği gibi İtopya ya gidebilirsiniz.
İncehesap
Gamegaraj

İncehesap
Gamegaraj
İtopya
Kayseri'de olduğum için bu mağazalar burda yok

MG4446

Profesör
Reaksiyon puanı
1,247
İzle indir oku yu yazan veledin linkine tıklamayın

met 35

Mak. Müh.
Reaksiyon puanı
9,078
Vatandan almak zorunda iseniz, en ucuz Ryzen APU bi sistem olabilirdi. Ancak APU işlemci de kalmamış.
Bu fiattan aşağıya toplanmıyor. APU olsaydı,belki bi 300-400 daha aşağı olabilirdi.Başka şansınız yok.Listeye tıklayın,netleşir.

Ekran Alıntısı.PNG

blackalert

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
12
Şuraya bir bakmanda fayda var bir arkadaş daha monitör sormuştu sanki burayı önermiştim. Yerlerine gidip alabiliyorsun yardımcı oluyorlar. Tabi lokasyon uzak gelmezse.

Aslantaş

Öğrenci
Reaksiyon puanı
18
teknobiyotik.com ben buradan almıştım... fiyat\performans olarak iyi ve güvenilir şirket...