Yardım Bilgisayar alacağım ama karar veremiyorum

Bu konuyu okuyanlar

jemister

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar yeni bir sistem alıcağım bilgisayar buldum bir tane sizce bilgisayar alınırmı veya değiştirilmesi gereken parçaları varmı pek bir fikrim yok yardımcı olabilirmisiniz, şimdiden teşekkür ederim.

Bilgisayar: Hero 5A - Game Garaj

7LighT

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Alacağın bilgisayarın özelliklerini ve fiyatını sıfır mı yoksa 2. el mi özelliklerini detaylandırırsan sana yardımcı olayım.
Daha da yardımcı olmamı istersen, elindeki mevcut para ile alabileceğin max sisteme beraber bakabiliriz.
Bunun için bana özelden yazabilirsin. Muhtemelen cuma günü öğlenden sonra hatırlayıp yardımcı olacağım. :)

dusunenadamm

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
384
Merhaba arkadaşlar yeni bir sistem alıcağım bilgisayar buldum bir tane sizce bilgisayar alınırmı veya değiştirilmesi gereken parçaları varmı pek bir fikrim yok yardımcı olabilirmisiniz, şimdiden teşekkür ederim.

Bilgisayar: Hero 5A - Game Garaj
Kasa bana göre F/P için ideal ama Ekran Kartı kısmında seçtiğin markayı hiç denemedim. Muhtemelen üzmez. Genel piyasa oyunlarında ve işlerinde en azından.

7LighT

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İlle de alacaksan elini biraz çabuk tut yakında bir indirim günü vs. yoksa.
Sana mesajda da söylediğim gibi önce işlemcini R5 5600 olarak değiştirip yanında koltukla beraber 15K teklif et. Diğer türlü o koltuğu zaten o fiyata alabiliyorsun, bir esprisi yok.
Sonuçta gerçekten indirim yapmak istiyorlarsa o fiyat onları rahatlıkla kurtarır. :)

hakanyargici

Alpine F1 Racing Team
Reaksiyon puanı
963
En düşük RTX 3060, 7500tl fiyat etiketine sahipken sistemin fiyatı bedava geldi.

Son mesajlar