Bilgisayar Açılmıyor

Bu konuyu okuyanlar

Umut Keleş

Ben;neden yaptım böyle.
Reaksiyon puanı
864
2 gb ramim yanmışti açtım bi tak çikar yaptim yok yine olmadı ama bilirsiniz ram yanınca Power ışığı yanar işlemci ve fanı çalışır bende bi işlemciyi sökeyim dedim (Socketi sökülebilir) fan sistemini de söktım geri taktım bastım power tuşuna tık yok .Sizce sebebi ne? İlk başta 0.02 sn yanıyor sonra aniden reset atar gibi sönüyor neyde yanlış yapmiş olabilirim?

Kırrık67

Profesör
Reaksiyon puanı
948
2 gb ramim yanmışti açtım bi tak çikar yaptim yok yine olmadı ama bilirsiniz ram yanınca Power ışığı yanar işlemci ve fanı çalışır bende bi işlemciyi sökeyim dedim (Socketi sökülebilir) fan sistemini de söktım geri taktım bastım power tuşuna tık yok .Sizce sebebi ne? İlk başta 0.02 sn yanıyor sonra aniden reset atar gibi sönüyor neyde yanlış yapmiş olabilirim?
ram yanmışsa nasıl açılsın zaten?

Umut Keleş

Ben;neden yaptım böyle.
Reaksiyon puanı
864
ram yanmışsa nasıl açılsın zaten?
Hayır ram yandığinda Power tuşu yanıyordu artık yanıyor sonra hemen sönüyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Acaba ısı iletisi veren boruda bir sıkıntı olabilir mi belkide çok sıcak görüp kapatıyor

Umut Keleş

Ben;neden yaptım böyle.
Reaksiyon puanı
864
Bu sorunu yaşayan arkadaşlar için.
Sorun Çözüldü ÇÖZÜM YOLU:
İşlemcimi fanımı hepsinin kablolarını tak çıkar yaptım rami tak çıkar yaptım.Statiğini aldım oldu artık her zamanki gibi çalışıyor. (Tabii yine ram ynaık olduğundan bilgisayar açılmıyor.) Ama anakart çalışıyor.

bhtmht

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Dostum ramleri nasıl yakayi becerdin :d

Son mesajlar