Bilgisayar açılmıyor. Asus bölümünde kaldı.

Bu konuyu okuyanlar

FYUQ

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar yardımınıza çok ihtiyacım var. İlk öncelikle neler yaptığımı size baştan anlatacağım ilgisi var mı yok mu diye.
Ben 4 senedir bir razer klavyem var. Dün ışık vermemeye başladı. Hani darbe de uygulamadık.uygulamadandir diye düşündüm. Açmaya çalışıyoruz razer cortex ve synapse uygulamasını. Açılmıyor. Sildik cortexi geriye synapse kaldı onu da silmeye çalıştık program ekle kaldırda görünüyor. Tabi bu olaylar bilgisayardan her dosyasına kadar sildikten sonra dahi görünüyordu. Dedim yeniden indreyim bu sefer kurulum programı açılmadı cortexin. Ben de synapse in son sürümünü indireyim dedim. Halloldu kurduk. Fakat program açılmıyor. Bu sefer bu sitedeki tüm işlemleri uyguladım. ( CMD kısmı işe yaramadı.) Link: Fixed: Razer Synapse Not Opening - Driver Easy

2. Kısım - Bu klavye olayı ile beraber bilgisayardan Microsoft.Net framework 4.0 uyarısı veriyordu. Tabi internette razer uygulamalarında açıklamalarda framework ile alakalı bir sorun bulmuştum. Fakat farklı bir sürümü ile ilgili yazı yazmışlardı framworkle. Bir alakası olabilirdi. Neyse indirdik 4.0 bilgisayarda zaten yüklü diyor. İnternette buna benzer bir sorun belki vardır ama ben bulamadım.

3- aygıt yöneticisinden gizli klavye ve fare aygıtlarını da sildim.

En sonunda dedim ben bunu yeniden başlatayim. Bilgisayar Asus yüklenme ekranında kaldı. Daha da açılmıyor. Ne kadar beklersen bekleyeyim.
Verebileceğim ekstra bilgiler: 4 senedir kasa içini temizlemedim. Windows 10 kullanıcısıyim

Reaksiyon puanı
6,405
Arkadaşlar yardımınıza çok ihtiyacım var. İlk öncelikle neler yaptığımı size baştan anlatacağım ilgisi var mı yok mu diye.
Ben 4 senedir bir razer klavyem var. Dün ışık vermemeye başladı. Hani darbe de uygulamadık.uygulamadandir diye düşündüm. Açmaya çalışıyoruz razer cortex ve synapse uygulamasını. Açılmıyor. Sildik cortexi geriye synapse kaldı onu da silmeye çalıştık program ekle kaldırda görünüyor. Tabi bu olaylar bilgisayardan her dosyasına kadar sildikten sonra dahi görünüyordu. Dedim yeniden indreyim bu sefer kurulum programı açılmadı cortexin. Ben de synapse in son sürümünü indireyim dedim. Halloldu kurduk. Fakat program açılmıyor. Bu sefer bu sitedeki tüm işlemleri uyguladım. ( CMD kısmı işe yaramadı.) Link: Fixed: Razer Synapse Not Opening - Driver Easy

2. Kısım - Bilgisayarın sıkıntılı zamanına gelmeden önce. 2 gündür bilgisayardan Microsoft.Net framework 4.0 uyarısı veriyordu. Tabi internette razer uygulamalarında açıklamalarda framework ile alakalı bir sorun bulmuştum. Fakat farklı bir sürümü ile ilgili yazı yazmışlardı framworkle. Bir alakası olabilirdi. Neyse indirdik 4.0 bilgisayarda zaten yüklü diyor. İnternette buna benzer bir sorun belki vardır ama ben bulamadım.

3- aygıt yöneticisinden gizli klavye ve fare aygıtlarını da sildim.

En sonunda dedim ben bunu yeniden başlatayim. Bilgisayar Asus yüklenme ekranında kaldı. Daha da açılmıyor. Ne kadar beklersen bekleyeyim. PC zaten yavaş açılıyordu. 10 dkya falan tam hızı kazanıyor. Kaldı öyle.
Verebileceğim ekstra bilgiler: 4 senedir kasa içini temizlemedim. Windows 10 kullanıcısıyim
Pc bozulmuş
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kasa fanını temizleyin