Yardım Bilgisayar açık monitör de sinyal yok

Bu konuyu okuyanlar

Im Nova

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Arkadaşlar öncelikle hepinize merhabalar, sıkıntım beni yiyip bitirecek 2 gündür yapmadığım yol kalmadı bilgisayarı güzelce sıkıntısız kullanıyordum yeniden başlatayım dedim birden gitti ekran. Kapattım açmaya çalıştığımda bilgisayar açılıyor lakin sinyal yok yazıyor monitörde. Denediğim yolları söylüyorum.
1.RAM yer değiş tek çalıştır çift çalıştır. 2.BIOS pilini tak çıkar, clear CMOS. 3.ekran kartını çıkar onboarddan al. PSU değişimi. 5.monitör değişikliği. 6. kablo değişikliliği. 7. en son anakart gitti sandım ve başka anakart getirdim onda da olmadı.

met 35

Mak. Müh.
Reaksiyon puanı
9,078
İşlemcinin içinde dahili grafik kartı varsa,onunla denediniz mi.

Im Nova

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3

met 35

Mak. Müh.
Reaksiyon puanı
9,078
Geriye bi şey kalmamış görünüyor. Hazır eliniz değmişken en son bi de uzay montaj ile deneyin .Kasada bi kısa devre,statik elk vs . belki olabilir.

Im Nova

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Geriye bi şey kalmamış görünüyor. Hazır eliniz değmişken en son bi de uzay montaj ile deneyin .Kasada bi kısa devre,statik elk vs . belki olabilir.
Üstad zaten ilk öyle bakıyorum klavye ışığını takiyorum ışığı yanmıyor sonra bir de kasa içinde deniyorum olmuyor vallahi çıldıracağım ya

irsuya

beyond negative diff
Emektar
Reaksiyon puanı
2,977
Bendede olmuştu aynı sorun yaklaşık 3 4 yıl önce, tabi anlamıyorum o zaman bilgisayarlardan amcamı aramıştım ekran kartını sök tak yapmıştı düzelmişti.