Bilgilerinizi Geri Getirebilirsiniz

Bu konuyu okuyanlar

sersiler

Asistan
Reaksiyon puanı
1
En iyisi hiç kaybetmemeye çalışın çünkü veriler gittimi geri getirmek gerçekten zor oluyor. Başıma geldi oradan biliyorum denemedik program kalmadı ama 1 bardak soğuk su içmekten başka bişey kalmadı haberiniz olsun.

topalsolucan

Müdavim
Reaksiyon puanı
555
3 tb. hdd film, müzik vs. ile doldu. Alacam 4 tb. bir hdd, aktaracam içine ve rafa kaldıracam. En mantıklısı bu gibi. Bu programlar ancak giden dosyaların gölgesini geri getiriyor:)

mendocino

Müdavim
Reaksiyon puanı
80
en mantıklısı arsiv yapmamak cünkü sonu yok hazıra harddisk dayanmaz:) arsivinizdeki filmlerin %99unu bidaha seyretmeyeceksiniz aci ama gercek. arsiv azaltiyorum artik siliyorum izledigim filmleri en iyilerini birakıyorum ama onlarda bigün silinecek nasılsa en büyük harddisk arsivi internet.

topalsolucan

Müdavim
Reaksiyon puanı
555
bazen sil tuşuna basarken içim acıyor. üzücü ama malesef dediğin gibi.

mendocino

Müdavim
Reaksiyon puanı
80
silmeye kiyamiyodum gecen arsiv diskim raw olunca dank etti. diski kurtardim ama baktım böyle olucak is degil 100gb film 50 civari iso temizledim. dizilere sıra geldi bakalım.

souris

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Benim bu konu ile ilgili bir sorum olacak. Konuda düzgün çalışmayan bir disk denilmiş

*Benim hiç çalışmayan bir diskim var bu yazılım ile içindekileri alabilir miyim?

HDD bozuldu. Format atarken belli bir yere geliyor sonra kapanıp yeniden başa sarıyor. Bu durumda işe yarar mı yoksa akşama kadar boşa heves yapmayıp kendimi işe vereyim mi?

yavruceylan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
:) 1 hafta önce tamı tamına 800 KB lık dosyam(xls) gitti. disk kurtarma programlarıyla dosyayı geri getirdim, ama dosya bozuktu açamadım. dosya onarma programlarının hiçbiri işe yaramadı. daha önce de böyle filmlerim falan gitmişti, üzülmüştüm, ama bu seferki fena hemde çok fena. hala patronun haberi yok. o gün bu gündür dosyaları gizlice eve götürüp, orda veri girişlerini yeniden yapıyorum. eger bir farkına varılırsa......

düşünmesi bile kötü..

virtual worms

Müdavim
Reaksiyon puanı
66
arşiv olayı zordur. çünkü hiçbirini silmeye kıyamazsın:) bulup veindirine kadar canın çıkar sonra silmek 3 saniyeni almaz:D

cagatay.vural

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Recover My Files diye bir program kullanıyorum Lisanslı gayet başarılı..