Bilgilerinizi Geri Getirebilirsiniz

Bu konuyu okuyanlar

sersiler

Asistan
En iyisi hiç kaybetmemeye çalışın çünkü veriler gittimi geri getirmek gerçekten zor oluyor. Başıma geldi oradan biliyorum denemedik program kalmadı ama 1 bardak soğuk su içmekten başka bişey kalmadı haberiniz olsun.
 

topalsolucan

Rektör
3 tb. hdd film, müzik vs. ile doldu. Alacam 4 tb. bir hdd, aktaracam içine ve rafa kaldıracam. En mantıklısı bu gibi. Bu programlar ancak giden dosyaların gölgesini geri getiriyor:)
 

mendocino

Rektör
en mantıklısı arsiv yapmamak cünkü sonu yok hazıra harddisk dayanmaz:) arsivinizdeki filmlerin %99unu bidaha seyretmeyeceksiniz aci ama gercek. arsiv azaltiyorum artik siliyorum izledigim filmleri en iyilerini birakıyorum ama onlarda bigün silinecek nasılsa en büyük harddisk arsivi internet.
 

mendocino

Rektör
silmeye kiyamiyodum gecen arsiv diskim raw olunca dank etti. diski kurtardim ama baktım böyle olucak is degil 100gb film 50 civari iso temizledim. dizilere sıra geldi bakalım.
 

souris

Profesör
Benim bu konu ile ilgili bir sorum olacak. Konuda düzgün çalışmayan bir disk denilmiş

*Benim hiç çalışmayan bir diskim var bu yazılım ile içindekileri alabilir miyim?

HDD bozuldu. Format atarken belli bir yere geliyor sonra kapanıp yeniden başa sarıyor. Bu durumda işe yarar mı yoksa akşama kadar boşa heves yapmayıp kendimi işe vereyim mi?
 

yavruceylan

Öğrenci
:) 1 hafta önce tamı tamına 800 KB lık dosyam(xls) gitti. disk kurtarma programlarıyla dosyayı geri getirdim, ama dosya bozuktu açamadım. dosya onarma programlarının hiçbiri işe yaramadı. daha önce de böyle filmlerim falan gitmişti, üzülmüştüm, ama bu seferki fena hemde çok fena. hala patronun haberi yok. o gün bu gündür dosyaları gizlice eve götürüp, orda veri girişlerini yeniden yapıyorum. eger bir farkına varılırsa......

düşünmesi bile kötü..
 
arşiv olayı zordur. çünkü hiçbirini silmeye kıyamazsın:) bulup veindirine kadar canın çıkar sonra silmek 3 saniyeni almaz:D
 

SDN Son Haberler

Son mesajlar

Üst