Bildiğiniz güzel bir mobil oyun var mı?

Bu konuyu okuyanlar

Fettah ylcn

Asistan
Reaksiyon puanı
47
Şu an karşıma çıkan çoğu oyunu oynadım veya beğenemedim. Sevdiğiniz veya sevdiğimi düşünebileceğniz bir oyun var mı?

Kirito Sao

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
75
Soul Knight dene bir de dostum belki hoşuna gider.

Fettah ylcn

Asistan
Reaksiyon puanı
47

Batuhan Sertol

Bank of Base
Reaksiyon puanı
489
Selamlar Fettah,

Eğer telefonun iOS işletim sistemli ise Apple iPhone cihazlarda yer alan Apple Arcade servisini kullanmanı tavsiye ederim. Apple Arcade servisi hakkında Sihirli Elma kanalından videoya buraya tıklayarak ulaşabilirsin. Ayrıca bu servis deneme sürümü de barındırıyor.

Eğer cihazın Android bir işletim sistemine sahip ise Google Play Store'da yer alan Editör'ün Seçimi ve En Popüler Oyunlar kategorilerine göz atmanı öneririm.

Teşekkürler, İyi Forumlar

Fettah ylcn

Asistan
Reaksiyon puanı
47
Selamlar Fettah,

Eğer telefonun iOS işletim sistemli ise Apple iPhone cihazlarda yer alan Apple Arcade servisini kullanmanı tavsiye ederim. Apple Arcade servisi hakkında Sihirli Elma kanalından videoya buraya tıklayarak ulaşabilirsin. Ayrıca bu servis deneme sürümü de barındırıyor.

Eğer cihazın Android bir işletim sistemine sahip ise Google Play Store'da yer alan Editör'ün Seçimi ve En Popüler Oyunlar kategorilerine göz atmanı öneririm.

Teşekkürler, İyi Forumlar
Hemen hemen bütün oyunların sırasını orada biliyorum. Çoğusunu ezberlemişimdir!
Hine de teşekkürler

Proy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
38
Hemen hemen bütün oyunların sırasını orada biliyorum. Çoğusunu ezberlemişimdir!
Hine de teşekkürler
Eğer basit strateji seviyorsan age of civilation 2 oynamanı öneririm oyunu 1 kişi yapmış ve oyun hem PC de hemde telefonda bulunuyor.

panzr

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,487
iOS kullanıcısı iseniz Apple Arcade ile çok güzel oyunlar oynayabilirsiniz.
Android tarafında ise yukarıda belirtildiği gibi Age of Civilizations 2'yi ben de öneririm. Buna ek olarak NFS Most Wanted (2012) var eğer yarış oyunlarına ilginiz varsa seve seve oynayabilirsiniz.

DOG SANS

Doçent
Reaksiyon puanı
1,556
Dan The Man mobilde en sevdiğim oyundur kendisi

Fettah ylcn

Asistan
Reaksiyon puanı
47
Eğer basit strateji seviyorsan age of civilation 2 oynamanı öneririm oyunu 1 kişi yapmış ve oyun hem PC de hemde telefonda bulunuyor.
Biliyorum. Hatta ücretli. Ona benzer world conquerror var. Onu da oynamışlığım var. Birçok fetih yaptıktan sonra oyun artık sıkmaya başladı. Sildim.
Hinede teşekkürler.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Pixel oyunlarına benziyor. Ama indirdim. Teşekkürler.

iOS kullanıcısı iseniz Apple Arcade ile çok güzel oyunlar oynayabilirsiniz.
Android tarafında ise yukarıda belirtildiği gibi Age of Civilizations 2'yi ben de öneririm. Buna ek olarak NFS Most Wanted (2012) var eğer yarış oyunlarına ilginiz varsa seve seve oynayabilirsiniz.
nfs iyi gibi. Twşekkürler

panzr

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,487
Biliyorum. Hatta ücretli. Ona benzer world conquerror var. Onu da oynamışlığım var. Birçok fetih yaptıktan sonra oyun artık sıkmaya başladı. Sildim.
Hinede teşekkürler.

nfs iyi gibi. Twşekkürler
Rica ederim.

Reaksiyon puanı
2,554
5 yıl önce başladığım sonra bıraktığım angel stone oyununa geri başladım işsiz kalınca güzel oyun ama sabır oyunu bişeyler hemen olmuyor öyle knight online tarzı bir oyun.

iMaKaNDi

Doçent
Reaksiyon puanı
251
World of warships blitz oynuyorum. Taktik filan yaptırıyor mecburi ? yapamazsan gemi batıyor. Çakal olmak lazım.
Tavsiye ederim güzel oyun. Para basıp daha iyi şeyler alayım derdi de yok. Paraya değil oynamaya bakan bir oyun.

Bktrstv

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Mobilde 53.99TL Fiyat biçilen This War Of Mine oynunu apk olarak indirebilirsen güzel ve severek oynayabileceğini düşünüyorum.

retired

Dekan
Reaksiyon puanı
9,982
Forum üzerinde illegal ya da korsan içerik yayınlamak yasaktır.

Fettah ylcn

Asistan
Reaksiyon puanı
47
World of warships blitz oynuyorum. Taktik filan yaptırıyor mecburi ? yapamazsan gemi batıyor. Çakal olmak lazım.
Tavsiye ederim güzel oyun. Para basıp daha iyi şeyler alayım derdi de yok. Paraya değil oynamaya bakan bir oyun.
Bu oyunu biliyorum hatta pc dedn de orjinal oyunda hesabım var.
Bir de world of tanks blitz MMO var ona danüyeyim ve aktif olarak oynuyorum. Wargaming.eu da aktif kullanıcıyım yani
Hinede teşekürler

iMaKaNDi

Doçent
Reaksiyon puanı
251
Bu oyunu biliyorum hatta pc dedn de orjinal oyunda hesabım var.
Bir de world of tanks blitz MMO var ona danüyeyim ve aktif olarak oynuyorum. Wargaming.eu da aktif kullanıcıyım yani
Hinede teşekürler
World of tanks pc de hesajın varsa özelden mesaj at. Takım atarız ? geminin pc versiyonu yok bende, telefon versiyonu var. Tankın pc versiyonu var, telefon versiyonu yok?

Arda37

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Simcity ve Pc creator oyularını öneririm.

aegeanfisk

Asistan
Reaksiyon puanı
106
Black desert online bence fena değil bence, Adventure quest 3D, Gta serisi. Aslında bir zamanlar mobilde Dead Space, Nova serisi gibi çok güzel oyunlar vardı şuan var mı bilmiyorum.

nevdar_1986

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
Mrblar. Bilmiyorum daha önce denk geldiniz mi ya da bu tip oyunları sever misiniz ama; ben bir süredir Last Day On Earth oynuyorum. Gerçi platformlar arası geçiş epey zahmetli, mail atmanız falan gerekiyor dev.’ lere ama bence craft tarzındaki en iyi oyun. Siz de benim gibi; Minecraft tarzı oyunları seviyor ama pixelli olmasından dolayı oyundan soğuduysanız, kesinlikle Full Hd kalitede oynayabileceğiniz Craft+ Survival+ Zombie üçlemesinin en iyisidir L. D. O. E. Hele bu son getirdikleri Festival Güncellemesi ile oyun tavan yaptı diyebilirim. Oyundaki birçok değerli eşyayı bu festival görevlerinden elde edebilirsiniz. Bu arada Survival kısmıyla Zombie kısmı kısmen ayrı; şöyle ki, bazen insanlar ya da hayvanlar da size saldırabiliyor. Tetikte olmakta fayda var.

Son düzenleme: