Biden: Erdoğan'ı darbe ile değil seçim ile yenmeliyiz

Bu konuyu okuyanlar

Hafiyye-iAbdülhamid-iSani

Doçent
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,170
ABD başkan adayı Biden'den skandal sözler
Biden'in yaptığı açıklamalar haber olarak değil video olarak var videoyu buraya bırakıyorum ve kesinlikle izlemenizi tavsiye ediyorum

Mesaj otomatik birleştirildi:

Twitter bununla çalkalanıyor

340 Bin tweet atılmış

Screenshot_2020-08-15-18-44-38-345_com.android.chrome.jpg

Son düzenleme:

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,060
Trump'ta zamanında bizzat kendi ağızı ile ekonomik yaptırım ve saldırı yaptıkları itiraf etmişti ya... Bunların herkes farkında ama inatla anlamayan bir kesim var. dış minnaklar diye dalga geçerler sadece.

Hatta YPG-PYD'ye ABD'nin yaptıkları yardımlar destekler silah yardımları kamyon kamyon mühimmat tank savar uçak savar verdikleri belgeli bilgili. Ama halen onlar terör örgütü değil diyen bile çıkabiliyor :)

Son düzenleme:

Doçent
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,170
Yandık şimdi muhalefet naparsa yapsın hüü amerika destekliyo hüü amerika fonluyo.
Naparsa değil. En azından şunların ne yapmaya çalıştığına dikkat ederek muhalefet yapmamız lazım

Yandık şimdi muhalefet naparsa yapsın hüü amerika destekliyo hüü amerika fonluyo.
Ve kimse muhalefete muhalefet yapmayın demiyor. Kendi içimizde yapalım dış devletlere fırsat, açık vermeyelim. Adam Erdoğan'ı hedef alırken Türkiye'yi hedef alıyor. ALLAH KORUSUN vatan elden giderse ne muhalefet, ne iktidar yanlısı, ne sağcı, ne solcu siyaseti yapabileceğiz

Son düzenleme:

SmokeXD

Dekan
Reaksiyon puanı
1,877
Bu açıklama benim de hoşuma gitmedi iç işlerimize karışmaya hakları yok. Ama bunu muhalefete bağlayacaklarına eminim birkaç güne görürüz.

Doçent
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,170
Bu açıklama benim de hoşuma gitmedi iç işlerimize karışmaya hakları yok. Ama bunu muhalefete bağlayacaklarına eminim birkaç güne görürüz.
Muhalefete bağlamalarıpidenin bu açıklamaları yüzünden olacaktır bence yoksa durduk yere kimse bağlamaz Biden'in bu açıklamaları yüzünden olacaktır aynı dediğin gibi iç işlerimize karışmaya hakları yok Kendi içimizde muhalefet yapalım dışları açık vermeyelim

Yeşil Okçu

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,811
Satılan buzdolaplarımızı kıskanmışlar yine ? Bu milleti yıldıramayavaksınız!

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,060
Satılan buzdolaplarımızı kıskanmışlar yine ? Bu milleti yıldıramayavaksınız!

Aynen ona çok kızmışlar. Tespit efsane. ( 1 tane Türkiye var Milli meselelere bu şekilde bakarsanız işimiz var. )

O yüzden Muhalefeti destekleyecez diyorlar. Amerikan çıkarlarına ters demek ki şuan ki Hükümet. Adamlar kendi söylediklerini emir kabul edecek bir hükümet ve lider istiyorlar Türkiyenin başında.

Obenfuhrer

Asistan
Reaksiyon puanı
286
Bundan 8 ay önce Anadolu Ajansı tarafından paylaşıldığı halde neden 8 ay sonra gündeme getiriliyor orasını bir düşünmek lazım. Biden bu açıklamayı dün yapsaydı farklı yorumlardım, ama aradan bunca zaman sonra birileri kasıtlı olarak bunu tekrar gündeme sokuyorsa orada bir düşünmek lazım.. Bakın burası çokomelli

Constantin87

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,933
Adamlar bizi 3.dünya ülkesi olarak gördüğü için bu şekilde yorumda ve açıklamada bulunuyorlar hadi yapsana bunu gelişmiş bir ülke için veya çin için

aimnil

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
961
Çinin anasını ağlattı hiç birşey takip etmiyor musun?