Bi̇lgi̇sayarım Oyun Oynarken Ani̇den Kapanıyor

Bu konuyu okuyanlar

Anon1m

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
bılgısayar cs go oynarken anıden kapandı bende bende bırkac kez daha test ettım ve sorun devam ettı oyunu sılıp yukledım gene aynı sorun devam edıyodu normal kullanımda hıcbır sıkıntı yok ancak oyuna 5 10 dk sonra kapnıyor ıslemcı sıcaklıgım gayet normal 65 C flan oluyor bugun oyunun fps i 80 e sabıtleyıp oynadım hıcbır sorun cıkmadı ama fps yı sınırsız yapınca yıne kapanıyor sorunun ne oldugunu nalıyamadım fakat kesınlıkle donanımsal

emir000

Profesör
Reaksiyon puanı
910
bılgısayar cs go oynarken anıden kapandı bende bende bırkac kez daha test ettım ve sorun devam ettı oyunu sılıp yukledım gene aynı sorun devam edıyodu normal kullanımda hıcbır sıkıntı yok ancak oyuna 5 10 dk sonra kapnıyor ıslemcı sıcaklıgım gayet normal 65 C flan oluyor bugun oyunun fps i 80 e sabıtleyıp oynadım hıcbır sorun cıkmadı ama fps yı sınırsız yapınca yıne kapanıyor sorunun ne oldugunu nalıyamadım fakat kesınlıkle donanımsal
65 derece tabii normal şunu denedinizmi belki kablolarda bir sorunda olabilir bunuda deneyebilirsiniz çıkarıp takıp belki düzelir diye umuyorum.

Anon1m

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
65 derece tabii normal şunu denedinizmi belki kablolarda bir sorunda olabilir bunuda deneyebilirsiniz çıkarıp takıp belki düzelir diye umuyorum.
bunu da yapmıstım pc yı ıyıce temızlemıstım de ama hala aynı hata oyunları 80 fps e sabıtleyınce bır sorun olmuyor sadece ara sıra takılmalar oluyor sorun ekran kartından mıdır acaba

Mr.Pavarotti

Doçent
Reaksiyon puanı
584
Bence görüntü kalitesi ayarlarını çok yüksekten normale çekin, kan vs özelliği (ince görsel efektlerden bahsediyorum var mı bilmiyorum )varsa detaya girmesin pc

Raufdeveci98

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Sorunu çözebildin mi kardeşim
Sorunu çözebildin mi ? aynı sorunu bende yaşıyorum