Bf 3 mp sistemim kaldırır mı?

hasann67

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar foruma yeni kayit oldum size bi sorum olucak

Sistemim

Intel core i3 2100

4gb ddr3 ram

Ati hd 5670 ddr3

Win7 ultimate 64 bit orjinal degil loader var

Sorum ise su ben bu sistemle bf 3 mp yi mp diyorum bakin sp degil oynayabilirmiyim hangi ayarda oynayabilrim cok kasarmi bide punkbester sorunu varmis realtek ses kartiyla faln cakisiyomus veya ilacla sorun olurmu sp yi çok rahat oyunuyorum 1024 768 ultrada aa falan 4 x de bana yetiyorda artıyor yani mpde low falan olsa sorun olmaz yani öyle çok kötü bi grafik olmaz diye düşünüyorum sizce çok kasarmı yani 10 15 fpsede gezinmesinde

oslun

Dekan
Reaksiyon puanı
33
multiplayerda orta ayarlarda rahat oynarsınız ama ağ bağlantınızın kalitesi de ekran kartının kalitesi kadar önemli

hasann67

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
multiplayerda orta ayarlarda rahat oynarsınız ama ağ bağlantınızın kalitesi de ekran kartının kalitesi kadar önemli

ttnet 8 mpbs
ping genelde 20-30 arası hız testi yaptığımda 10 mbps ye kadar çıkıyor ama bazen(5-6 ayda bir) düşüyor 1 kaç gün sonra yine hızlanıyor şu anda düştü mesela 1-2 mpbs arası en geç cumaya kadar yine 10 mpbs olur dosya indirirken 2mbps yi geçmiyor nedense
yani okadar kötü değil net hızı 8 mpbs net var limitsiz hız testi yaptığımada 10.47 mbps oluyor cevabınız için teşekürler.

RubLecK

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
hortlatmak gibi olmasın ama yardımcı olursanız sevinirim.
sistemim bu http://yadi.sk/d/7C3NEkDIJAb2H
(şuan Win 8.1 Enterprise 32bit yüklü)
bu arada mobil olduğum için Y.Disk'ime kaydettim.
Arkadaşlar acaba kaldırır mı yardımcı olun lütfen