Beyler Steam Hesabım Çalındı Pls Help

SpLenD/V2

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Beyler Cs go Da bi bir Adamın attıı bi linke tıkladım ve tıkladığım anda hesabımdım şifre değiştirildi e posta değiştirildi steam guard devre dışı kaldı

kurtarmak için ticket attım ama hesapda telefonnumarası kayıtlı deil bi sıkıntı olurmu bide ne zamana gelir mail

ᵀᴬᴺᴷ

Asistan
Reaksiyon puanı
192
Bana da zamanında olmuştu. Saat 2-3 falandı. O gün 7-8 gibi geri dönüş yapmışlardı ve hesabı geri almıştım. Ama telefon kayıtlı olmaması kötü olmuş. Umarım ticket'i düzgün bir şekilde yollamışsınızdır. Daha önce satın alım yaptıysanız gmailinize gelen faturaları ve kredi kartı bilgilerini gönderebilirsiniz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Heaabı geri aldığınızda hemen bir telefon numarası ekleyin.

SpLenD/V2

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Bana da zamanında olmuştu. Saat 2-3 falandı. O gün 7-8 gibi geri dönüş yapmışlardı ve hesabı geri almıştım. Ama telefon kayıtlı olmaması kötü olmuş. Umarım ticket'i düzgün bir şekilde yollamışsınızdır. Daha önce satın alım yaptıysanız gmailinize gelen faturaları ve kredi kartı bilgilerini gönderebilirsiniz.

Heaabı geri aldığınızda hemen bir telefon numarası ekleyin.
teşekkür ederim inşallah olur

nası göndereyim ss olarak mı yoksa mesaj olarak mı

emir000

Profesör
Reaksiyon puanı
910
Aynı Sorun Dün Bana Olmuştu Birde Dün Hesaba 40 TL Yatırmıştım Steamde Garrys Mod Oynuyordum 5 Dk Sonra Hesaptan Attı Allahtan Telefon Numarası Koymuşum Yarında E Posta Bağlayacağım Hesabıma Umarım Geri Alırsın Hesabını.

SpLenD/V2

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
SS alıp gönderin faturaları.
teşekkürler

Aynı Sorun Dün Bana Olmuştu Birde Dün Hesaba 40 TL Yatırmıştım Steamde Garrys Mod Oynuyordum 5 Dk Sonra Hesaptan Attı Allahtan Telefon Numarası Koymuşum Yarında E Posta Bağlayacağım Hesabıma Umarım Geri Alırsın Hesabını.
teşekkürelr telelfon numaram yok bu yüzden korkuyorum
Direkt Şifre Aracılıyla Bağlandı hesaba

Son düzenleme:

KovboyBey

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
2,001
Beyler Cs go Da bi bir Adamın attıı bi linke tıkladım ve tıkladığım anda hesabımdım şifre değiştirildi e posta değiştirildi steam guard devre dışı kaldı

kurtarmak için ticket attım ama hesapda telefonnumarası kayıtlı deil bi sıkıntı olurmu bide ne zamana gelir mail
benım calındı ben de ondan caldım

SpLenD/V2

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
ondan kendi hesabını birdaha çaldıysan bi sıkıntı yok ama onun hesabını çaldıysan etik deil