Beyler en sonunda kafayı yiyeceğim galiba

Bu konuyu okuyanlar

Assad Najjar

Profesör
Reaksiyon puanı
2,305
Hiç kendimi kafayı yemeye bu kadar yakın hissetmemiştim.

Yahu bir insanı niye hiç kimse arayıp sormaz ya?

Bir insan nasıl olur da kendini bir odaya kapatıp, kendine kendine konuşmaya düşecek konuma gelebilir?

Allah'ım sen benim aklıma mukayet ol yarabbim, sana hiç bugüne kadar böyle dua etmemiştim; ama ne olursun aklıma mukayet ol.

MG4446

Profesör
Reaksiyon puanı
1,247
Hiç kendimi kafayı yemeye bu kadar yakın hissetmemiştim.

Yahu bir insanı niye hiç kimse arayıp sormaz ya?

Bir insan nasıl olur da kendini bir odaya kapatıp, kendine kendine konuşmaya düşecek konuma gelebilir?

Allah'ım sen benim aklıma mukayet ol yarabbim, sana hiç bugüne kadar böyle dua etmemiştim; ama ne olursun aklıma mukayet ol.
Bende hep böyle düşündüğüm zamanlarda kendime Allah bana yeter diyorum kimseye ihtiyacın varmış gibi hissetme

Assad Najjar

Profesör
Reaksiyon puanı
2,305
Bende hep böyle düşündüğüm zamanlarda kendime Allah bana yeter diyorum kimseye ihtiyacın varmış gibi hissetme
Hocam ben çöktüm ya, sen benim kafamı yaşamak istemezsin. O derece artık. Şu an var ya kendimi o kadar ruhsuz hissediyorum ki anlatamam.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Beyler sanırım artık ben bu forumu kesin olarak bırakıyorum. @Dora veya başka bir admin dilerse uzaklaştırabilir.

Bana hakkınızı helal edin, buraya kadarmış, yapacak bir şey yok.

Son düzenleme:

Overclocked

Profesör
Reaksiyon puanı
4,580
Tek durmayın. Ailenizin yanına gidin hemen.

"Melih"

Profesör
Reaksiyon puanı
1,931
Kafayı yemeyiniz mutluluk olunuz.

636405

Doçent
Reaksiyon puanı
495
Benim SIM kartım bile olmadı öyle düşün. Dışarı çıkmak zorunda kalmayınca ve bilgisayarsız kalmayınca kafayı yemekten uzaklaşıyorum neyse ki.

Dışarı çıkmak zorunda kalınca benim gibi gençleri görüyorum, fıldır fıldır geziyorlar arkadaşlarıyla, sevgilileriyle. Modum düşüyor onları görünce.

epsilon06

Profesör
Reaksiyon puanı
2,077
Kötü bir şey olduğunu biliyorum.Yalnız yaşıyorsun galiba.Durumunda el veriyorsa bir hayvan sahiplen sokaktan veya barınaktan.Evet riskleri var ayrılık gibi ama verdiği mutluluk da çok iyi oluyor.Hem birini kurtarmış olursun hem sana yoldaş olur. Eğer bu olmaz diyorsan da spora falan yazıl.Evde durma...Aynı durumu yaşıyorum.