Beşiktaş'tan sert açıklama!

Bu konuyu okuyanlar

Blackout

Müdavim
Reaksiyon puanı
383

Beşiktaş, yaşanan hakem hataları ile ilgili resmi internet sitesinden açıklama yaptı. Açıklamada, "Süper ünvanlı finalde yaşanan hakem hatalarının hepsinin Beşiktaş'a 'tesadüf' etmesi akla ister istemez bazı soruları getiriyor" denildi.

bjkhaber3_CB6ZH.jpg

Beşiktaş, yaşanan hakem hataları ile ilgili resmi internet sitesinden açıklama yaptı.

Siyah beyazlıların resmi internet sitesinden yapılan açıklamada,

Futbol takımımızın bu sezonda yaşadığı başarısızlık camiamızın tamamını üzmektedir.

'Süper' ünvanlı ligimizin yine 'süper' ünvanlı finalinde yaşanan hakem hatalarının hepsinin Beşiktaş'a 'tesadüf' etmesi akla ister istemez bazı soruları getiriyor.

Bu hataların ardında kasıt olmadığına, Beşiktaş'ın özel olarak hedef seçilmediğine inanmak istiyoruz; daha doğrusu bunun tersini düşünmek bile istemiyoruz.

Son iki maçta bütün spor otoritelerinin tereddütsüz hemfikir olduğu bu hakem hataları, kulübümüzün sıkıntılarını aşmayı planladığımız bugünlerde çalışmalarımızı zorlaştırmaktan ve rakiplerimize haksız yere güç vermekten başka bir işe yaramamaktadır.

Bu haksızlıklara sebep olanlardan şikayetçi olduğumuzu ve bundan sonra bu durumun devamı halinde tepkilerimizin daha ağırlaşmak zorunda kalacağımızı kamuoyumuza ve tüm ilgililerine saygılarımızla duyururuz.

Beşiktaş futbol takımının tarihinin iyi sezonlarından birini geçirmediği ortada. Takımımızın bu sezon futbolunda ve aldığı sonuçlarda yaşanan kötü gidişin sebepleri ve giderilme yolları üzerinde söyleneceklerin yeri bu açıklama değil.

Ama yönetim kurulu olarak şu kadarını söylememiz gerek: Sportif başarı ile iyi yönetim birbirinin alternatifi değildir. Beşiktaş'ı hem hesabını kitabını bilerek iyi yönetmek hem de sportif başarı elde etmek mümkündür. Hatta aslında tek yol da budur.

Bu amaçla, önümüzdeki günler ve haftalarda başta futbol takımımızla ilgili olmak üzere pek çok konuda radikal kararlar da alınacak ve Beşiktaş, içine düşürüldüğü hem mali ve yönetsel hem de sportif kötü durumdan el birliğiyle kurtarılacaktır.

Beşiktaşlıların sabrının taşmak üzere olduğunun farkındayız. Ancak, kulübümüz ve futbol takımımızın içinde bulunduğu zor durumdan kurtulması için zamana ve çok çabaya ihtiyaç var. Kimsenin elinde sihirli değnek yok, hele yılların hasarının ve yıllar boyunca oluşmuş bir kötü kültürün bir günde ortadan kaldırılması söz konusu değil.

Çok yakında, önce nasıl bir kulüp ve takım devraldığımıza, sonra da işleri yoluna koymak için neler yaptığımıza ve yapmakta olduğumuza dair ayrıntılı açıklamalarımızı sizlerle paylaşacağız.

Bu aşamada Beşiktaşlılardan tek isteğimiz, ellerinden gelen her yol ve biçimde Beşiktaş'a destek olmalarıdır.

Saygılarımızla

Beşiktaş JK Yönetim Kurulu

http://www.ntvspor.net/haber/futbol/63353/besiktastan-sert-aciklama

BEFEGA

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Sonuna kadar haklılar.

Artık nedendir bilinmez tüm olaylar bize denk geldi...

michuozawa

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
493
iyi oynayıpta devamlı kaybetseler eyvallah diycem...

Elbruz46

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,338
Mantiga gel... Kotu oynayan hakem hatalarini hak ediyor...

baaydin

Müdavim
Reaksiyon puanı
7
hele GS maçındaki hatalar.

gerçekten haklılar.

michuozawa

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
493
kötü oynayan hakem hatalarını hak ediyor diye bir şey iddia ettiğimi görmüyorum yorumumda.

biraz daha açık konuşayım o halde
"'Süper' ünvanlı ligimizin yine 'süper' ünvanlı finalinde yaşanan hakem hatalarının hepsinin Beşiktaş'a 'tesadüf'etmesi akla ister istemez bazı soruları getiriyor."
beşiktaş muhteşem bir oyun oynuyor velakin hakemlerimiz engel oluyor yorumunu ben buradan çıkardım.ilk önce alın teri döküp adam gibi maç izlettirsi taraftarlarına futbol izleyicilerine ondan sonra konuşsunlar dedim.Ve kime laf attığı da süper diyerek üstüne basa basa ligi aşağılama ve şike olaylarına gönderme de açıkça belli.

senar1st

Müdavim
Reaksiyon puanı
14
inşallah Fener şampiyon olur. Görürüm ben sonra GS lileri...

by efsane

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Herkese inat şampiyon olucaz inşaAllah..

aquess1999

Müdavim
Reaksiyon puanı
21
Sanki oynuyorlar ya hakeme suçu atıyorlar. :thumbdown:

Bonney

Müdavim
Reaksiyon puanı
14
Bazi yorumlar gercekten gulduruyor. :D

Blackout

Müdavim
Reaksiyon puanı
383
kötü oynayan hakem hatalarını hak ediyor diye bir şey iddia ettiğimi görmüyorum yorumumda.

"'Süper' ünvanlı ligimizin yine 'süper' ünvanlı finalinde yaşanan hakem hatalarının hepsinin Beşiktaş'a 'tesadüf'etmesi akla ister istemez bazı soruları getiriyor."
beşiktaş muhteşem bir oyun oynuyor velakin hakemlerimiz engel oluyor yorumunu ben buradan çıkardım.ilk önce alın teri döküp adam gibi maç izlettirsi taraftarlarına futbol izleyicilerine ondan sonra konuşsunlar dedim.Ve kime laf attığı da süper diyerek üstüne basa basa ligi aşağılama ve şike olaylarına gönderme de açıkça belli.

Yahu kötü oynayan takım alın teri dökmüyor mu? Nasıl böyle düz mantık, sığ yorumlar yapabiliyorsunuz anlamak mümkün değil...
Beşiktaş sahasında 0-2 kaybettiği Galatasaray maçında, Fenerbahçe'nin haftasonu 1-2 kazandığı GS maçından çok daha iyi oynadı. Buna iyi oynamak demeyelim de en azından bu kadar ezilmedi diyelim. Burda eleştirim Fenerbahçe'ye değil ancak tüm bir maç boyunca tek kale oynadı ve yenildi Galatasaray... Bu durumda senin mantığına göre kazanmak adına neredeyse hiçbir şey yapmayan FB'nin aleyhine kararlar mı verilmeliydi? Beşiktaş ya da dünya üzerindeki herhangi bir takım o sahaya eşit şartlarda çıktıysa; hiçbir şey yapmasın, isterse topa vurmasın, hakkı yeniliyorsa buna insan olanın karşı çıkması gerekir. Çünkü adı üstünde 'hak' bu. Bir tarafın hakkı gasp ediliyor. Yahu yemin ediyorum direkt düşünmeden çöpe atın o kafaları. Şunları yazmaya utanır insan.

Fantoma

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
Şampiyon kim olursa olsun umurumda değil.
Şuradan bir kişi çıkıp, ben bu yıl ligden zevk aldım derse, onu da alnından öpüyorum.

O kişi, demek ki şu salak müsabakalardan tad alabilecek, Pollyanna'dan daha iyimser biridir.
Helal olsun diyorum.

michuozawa

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
493
Yahu kötü oynayan takım alın teri dökmüyor mu? Nasıl böyle düz mantık, sığ yorumlar yapabiliyorsunuz anlamak mümkün değil...
Beşiktaş sahasında 0-2 kaybettiği Galatasaray maçında, Fenerbahçe'nin haftasonu 1-2 kazandığı GS maçından çok daha iyi oynadı. Buna iyi oynamak demeyelim de en azından bu kadar ezilmedi diyelim. Burda eleştirim Fenerbahçe'ye değil ancak tüm bir maç boyunca tek kale oynadı ve yenildi Galatasaray... Bu durumda senin mantığına göre kazanmak adına neredeyse hiçbir şey yapmayan FB'nin aleyhine kararlar mı verilmeliydi? Beşiktaş ya da dünya üzerindeki herhangi bir takım o sahaya eşit şartlarda çıktıysa; hiçbir şey yapmasın, isterse topa vurmasın, hakkı yeniliyorsa buna insan olanın karşı çıkması gerekir. Çünkü adı üstünde 'hak' bu. Bir tarafın hakkı gasp ediliyor. Yahu yemin ediyorum direkt düşünmeden çöpe atın o kafaları. Şunları yazmaya utanır insan.
ben kendimi anlatamıyorum sanırım.bu tip kararlar illa ki olur sadece üst üste olması aşırı tepkiye yol açtı.
belirttiğim gibi kötü oynayan takım hakem hatalarına maruz kalır demiyorum.ancak kimse beşiktaşın iyi oynadığını da iddia edemez.
fenerbahçe den iyi yahut kötü oynamış olabilir beşiktaş yenilmiş fenerbahçe yenmiş.
biten sezona bakıldığında fenerbahçenin de galatasarayında bu tip hakem hatalarına maruz kaldığı açık ve net.
benim tek dediğim beşiktaşın herkes tarafından eleştirilen ve bilinen maçı bitse de gitsek havasında oynadığıdır...

CieM

Asistan
Reaksiyon puanı
4
üst üste 3 hafta ofsayttan gol atmışlardı ve öyle almışlardı maçı.Konuşmasınlar bence yoksa şuan ilk 4te (süper final)de bile değillerdi...Ben FB'liyim ama hakem'in o melo'nun attığı golü ofsayt olduğunu görmesi nerdeyse imkansız.

yer6

Müdavim
Reaksiyon puanı
54

beşiktaş muhteşem bir oyun oynuyor velakin hakemlerimiz engel oluyor yorumunu ben buradan çıkardım.
arkadaşım sen koyu cümleden o anlamı nasıl çıkarıyorsun?"takımımız mükemmel oynuyor" diye bir ibare var mı ?

hadi böyle bir anlam çıkardın diyelim , o zaman neden kırmızıyla işaretlediğim cevabı verme gereği duydun? [MENTION=28192]Elbruz46[/MENTION] da o şekilde bir anlam çıkarmıştır...

Paramore

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
Beyler boşverelim bu muhabbetleri.

Ben bir Fenerli olarak Beşiktaş'lı kardeşlerimin ve büyüklerimin yanındayım. Bu takım bugünleri hak etmiyor umarım hem kadro hem yönetim olarak toparlanırsınız. Ayrıca hakem hatalarıda hep bir takımın lehine oluyor o takımı biliyor herkes. Beşiktaş'ın da canının yandığı belli bir zamanlar Fb'nin de çok canı yanmıştı. Umarım bu saçma ve yanlı yönetimler son bulur.

Syesilta

Asistan
Reaksiyon puanı
1
haklılar 2 kritik mac ve ofsayt goller...

skys

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
11
Valla ben anlamıyorum bazı arkadaşları. Ne açıklamada biz çok iyi oynadık sildik süpürdük tüm takımları ama ofsaylar yüzünden yenildik denmiş nede yorumlarda böyle bişi denmiş nede taraftar böyle birşey diyor. Gelipte burda sanki çok iyi oynadınız diyorsunuz. Anlam veremiyorum. Ama yinede galatasaray maçında gsden daha iyi oynadığımızı düşünüyorum.