Beşiktaş'tan Schuster açıklaması!

Bu konuyu okuyanlar

AliA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
528
medya.php

Futbol A Takım Teknik Direktörümüz Sayın Bernd Schuster hakkında, son günlerde basında yoğunca çıkan yıpratıcı haberler ve yorumlarla ilgili olarak, Yönetim Kurulumuz şu açıklamayı yaptı:

"Türk futbolunu Avrupa'da temsil etme onurunu taşıyan takımımızın, yoğun maç trafiği ve buna bağlı olarak ortaya çıkan futbolcu sakatlıkları neticesinde yaşadığı puan kayıpları, basında Yönetim Kurulumuz ile teknik direktörümüz arasında bir güven eksikliğine yol açmış gibi gösterilmeye çalışılmaktadır.

Modern futbolun temsilcisi teknik direktörümüz ile uzun vadeli planlar yapmış olan biz Yönetim Kurulu üyeleri, bu vesileyle Sayın Schuster'e duyduğumuz güveni bir kez daha tekrarlama gereği hissettik.

Bu durumu farklı boyutlara taşıyarak ve isim vermeden teknik direktörümüz ile ilgili sözde olumsuz düşünceleri olduğu ileri sürülen arkadaşlarımızı zor duruma düşüren basın mensuplarını, bu iddialarını ispata davet ediyor; bu yapılmadığı takdirde kanuni haklarımızı kullanacağımızı kamuoyunun ve kendilerinin bilgilerine sunarız.

Saygılarımızla,"

Beşiktaş JK Yönetim Kurulu