Beşiktaş'tan Açık Mert Korkusuz Gazetesine Yasak

mazruf

Guru
Onursal Üye
Beşiktaş Kulübü, siyah-beyazlılar aleyhine haberler yaptığını ileri sürdüğü için AMK Spor gazetesi çalışanlarının tesislere girişlerini yasakladı.CENK TOSUN HABERİ BARDAĞI TAŞIRDI

Söz konusu gazetede bugün çıkan ve "Cenk Tosun gemileri yaktı" başlığıyla verilen haberde Cenk Tosun'un oynamamaktan yana dertli olduğu, bu duruma daha fazla dayanamayacağı ve futbolcu için Galatasaray ile Fenerbahçe'nin de devrede olduğu iddia edilmişti.

BEŞİKTAŞ'TAN AÇIKLAMA GELDİ

Beşiktaş, bu haberin gündemde yer almasının ardından, bir açıklama yaparak hem haberi yalanladı. Hem de söz konusu gazetenin çalışanların tesislere gerçek ve tarafsız haber yapana kadar giremeyeceğini bildirdi.

İşte o açıklama;

Açık Mert Korkusuz Gazetesi'ne Tesislerimize Giriş Yasağı Getirildi

Kulübümüz aleyhine son dönemde birbiri ardına; yalan, asparagas ve provokatif haberler yapan Açık Mert Korkusuz gazetesinin tüm temsilcilerinin, Beşiktaş JK tesislerine girişi yasaklanmıştır.

Gazetenin; gerçek ve tarafsız haber yapmayı tercih etmesi durumunda, kararımız yeniden değerlendirilecektir.

Beşiktaş JK
 
Bu gazetenin -gazete denirse tabii- adı faul bi kere... Açıkmış, mertmiş, geçeceksiniz bunları, hikaye... Asıl intaç ettirdiği mananın ne olduğunu biliriz. Beşiktaş kulübü çok iyi yapmış! İsminden dolayı gıcığım vardı adamlara... :)
 

pesimist

Rektör
Onursal Üye
Masa başında haber üreten insanlar topluluğu. Gerçekten spor sayfaları rezalet.
 
Üst