Beşiktaş'ın gözü 'Fatih Terim'de

mazruf

Guru
Onursal Üye
Vodafone Arena'nın süren inşaatı nedeniyle Süper Lig ve Avrupa'daki iç saha maçlarını Atatürk Olimpiyat Stadı'nda oynamak zorunda kalan Beşiktaş, bu konuda yeni bir arayışa girdi.UEFA Avrupa Ligi'ndeki Asteras maçında yağmurun da etkisiyle saha patates tarlasına dönünce siyah-beyazlılar, Fatih Terim Başakşehir Stadı'nı bir kez daha gündemine aldı.

Beşiktaş Genel Sekreteri Ahmet Ürkmezgil, Olimpiyat'ın hava ve saha şartları nedeniyle maçın aleyhlerine döndüğünü belirterek, "Büyük maçları küçük statlarda oynayamayız. Ancak diğer karşılaşmaları başka statlarda yapabiliriz. Sezon başı Başakşehir uygun değildi. Ancak şimdi şartlar uygun" değerlendirmesini yaptı.

GÜMÜŞDAĞ: GÖRÜŞEBİLİRİZ

Konu ile ilgili olarak İstanbul Başakşehir'in başkanı Göksel Gümüşdağ ile konuşacaklarını ifade eden Ürkmezgil, "Onlara da uygunsa, bazı maçlarımızı orada oynayabiliriz" diye konuştu. Geçen hafta SABAH'a röportaj veren Gümüşdağ, kendilerine Beşiktaş'tan herhangi bir talebin gelmediğini ancak gelirse oturup konuşabileceklerini dile getirmişti.

KAYNAK
 

mazruf

Guru
Onursal Üye
Fikret Orman: "Avrupa kupaları dışındaki maçları Başakşehir Stadı'nda oynamak istiyoruz. Göksel Gümüşdağ da bu konuda sıcak". TRT Spor
 
Üst