Beşiktaş Yıldızlarına Kavuşuyor

mazruf

Guru
Emektar

Simao Sabrosa, Hugo Almeida ve Manuel Fernandes İstanbul'a geldi. Taraftarlarımız, yeni transferlerimizi büyük bir coşkuyla ve tezahüratlarla karşıladı.

Yeni transferlerimiz, Futbol Komitesi Üyemiz Cengiz Zülfikaroğlu ve dünyaca ünlü Portekizli yıldız futbolcumuz Quaresma ile birlikte özel bir uçakla İstanbul'a geldi. Futbol Komitesi Başkanı ve Asbaşkanımız Serdal Adalı, futbolcularımızı havalimanında karşıladı. Sabrosa, Almeida ve Fernandes, gri renkli yeni formalarımızı giydi.

Portekiz'in başkenti Lizbon'daki olumsuz hava şartları nedeniyle 2 saat rötarlı olarak gelen oyuncularımızı karşılamak için havalimanına gelen çok sayıda taraftarlarımız, coşkulu tezahüratlar ve sevgi gösterilerinde bulundu.

Hugo Almeida, "Taraftarların bu coşkusundan ben de çok heyecanlandım. Onlara mutluluk hediye etmek istiyorum" dedi.

Atatürk Havalimanı'nda toplanan taraftarlarımızın coşkulu sevinçlerinden bir hayli etkilenen Simao Sabrosa, Hugo Almeida ve Manuel Fernandes, alandan ayrılarak konaklayacakları otele gitti.

Yeni transferlerimiz Simao ve Almeida, Pazartesi günü sabah saatlerinde Acıbadem Maslak hastanesinde sağlık kontrolünden geçecek.
www.bjk.com.tr

İmza Töreni Yarın

Simao Sabrosa, Hugo Almeida ve Manuel Fernandes, yarın (3 Ocak) sözleşme imzalayacak.

Yeni oyuncularımızın imza töreni 3 Ocak Pazartesi günü saat 14.30'da BJK Nevzat Demir Tesisleri'nde yapılacak.

İmza töreninden önce saat 08.30'da ise Simao Sabrosa ve Hugo Almeida, Acıbadem Maslak Hastanesi'nde sağlık kontrolünden geçecek.
KAYNAK

[SDNTV]http://dss.sporx.com/flv/2011/01/02/768a0ac2cc9b75b4323152743d007210.flv[/SDNTV]
 

kkoray

Profesör
Meteorolijiden alınan bilgiye göre bu gün 14:30 - 15:00 arası İstanbul'a sağnak yıldız yağışı beklenmektedir.Özellikle Atatürk Havalimanı ve çevresinden lütfen uzak durunuz :D :D :D
 

mazruf

Guru
Emektar
O kalabalıktan sağ salim çıktılar ya... Bir an önce yasaklanmalı böyle karşılamalar. Almeida'nın boğazındaki atkıyı falan çekmişler, adam boğuluyormuştu.


Basketbol maçını da izlemişler.


 
Üst