Beşiktaş taraftarından takımına büyük destek

mazruf

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
Şampiyonlar Ligi'ndeki 5. maçında Benfica ile karşılaşan Beşiktaş ilk yarısını 3-0 geride kapattığı mücadeleyi ikinci yarıda bulduğu 3 golle 1 puanı almayı başardı. Siyah beyazlıların maçı çevirmesinde büyük rol oynayan Beşiktaş taraftarının ilk yarı sonunda takımı ateşleyen tezahüratı sosyal medyada paylaşım rekorları kırıyor.

vodafone_arenada_3_0a_ragmen_destek_izlenX.jpg

FutbolArena - Şampiyonlar Ligi'nde Vodafone Arena'da oynanan Beşiktaş - Benfica maçının ilk yarısında siyah beyazlı takım büyük bir şoka uğradı. Benfica 32 dakikada bulduğu 3 golle farkı yakalarken, Beşiktaşlı futbolcular ve taraftarlar uzun süre art arda gelen gollerin etkisinden kurtulamadı.

3-0'A RAĞMEN DESTEK

Öte yandan Beşiktaş taraftarları Vodafone Arena'da takımlarına olan desteği hiç çekmedi. Benfica'nın 3-0 öne geçmesinden sonra sahi "Saldır Beşiktaş'ım." diye bağıran taraftarlar, ilk yarının bitiş düdüğüyle birlikte bütün takımı destek olmak amacıyla tribüne çağırdı.

BEŞİKTAŞLI FUTBOLCULAR ÖNCE GİTMEDİ AMA...

Beşiktaşlı futbolcular Benfica maçının ilk yarısının bitiminde taraftarların çağrısına rağmen direkt soyunma odasına gitmeye kalkınca tribünler önce tepki gösterdi, ardından Beşiktaşlı futbolcular taraftarları kırmayarak destek çağrısına kayıtsız kalmadı.

BEŞİKTAŞLI TARAFTAR GÖZ YAŞLARINI TUTAMADI

Beşiktaş tribünlerinde Benfica maçının ilk yarısı boyunca Tivibuspor kameralarına yansıyan bir kadın taraftarın 2-0'dan sonra adeta büyük bir yıkım yaşadığı görüldü. Aynı taraftar Benfica'nın 3. golünden sonra gözyaşlarını tutamadı.

bjk_7112.jpg

"BEN BÖYLE BİR ŞEY GÖRMEDİM."

Beşiktaş - Benfica maçının ardıdnan TRT Spor yayınında Levent Özçelik ve Ali Gültiken siyah beyazlı taraftarların devre arasında takımlarını tribünlere çağrılmasını yorumladı.

Ali Gültiken, "Beşiktaş taraftarından bir mesajdır bu. Siz ne yaparsanız yapın arkanızdayız diyorlar. Bu çok önemliydi. Böyle bir şeyi ben başka maçlarda görmedim" diye konuştu. Levent Özçelik debenzer ifadeler kullanırken, "Hiçbir maç hatırlamıyorum ki, bir takım ilk yarıyı 3-0 geride kapatsın ve taraftarları o takıma destek olup devre arasında tribünlere çağırsın. Hakikaten çok anlamlıydı." yorumunu yaptı.

"BAŞKA STATTA BULMAK İMKANSIZ."

Maçın ardından Benfica Teknik Direktörü Rui Vitoria, Vodafone Arena'daki atmosfere övgüler yağdırdı:

"Beşiktaş ikinci yarı çok iyi karşı refleks gösterdi, iyi oynadılar. Biz ikinci yarı pozisyonları gole çeviremedik. Bu grupta hiçbir takımı küçümsemedik. Beşiktaş da bizim saygı duyduğumuz bir takım her zaman."Burası Şampiyonlar Ligi. 3-0'ın bile garanti skor olmadığı görülmüştür. İkinci yarıda hatalar yaptık. Kaçırdığımız pozisyonlar vardı. Ancak hatalarımız daha ön plandaydı. Açıkçası Beşiktaş'ın stadyumundaki ortamı ve taraftarı herhangi bir statta bulmak mümkün değil. Bu atmosfer bizi bu hale getirdi."

Son düzenleme:

_FAUST_

Dekan
Reaksiyon puanı
1,612
Helal olsun be Çarşı Benfica'ya karşı.:cool: