Beşiktaş Taraftarı Fenerbahçe’ye Transfer Yapıyor!

Bu konuyu okuyanlar

Katılım
24 Mayıs 2017
Mesajlar
7,164
Reaksiyon puanı
626
Puanları
113
Yaş
23
Pepe'nin 'Beni Beşiktaş'a taraftar getirdi' açıklamasının ardından daha da hırslanan Beşiktaş taraftarları bir yandan Diego Costa'yı da Siyah-beyazlı ekibe getirmeye çalışırken bir yandan da Elazığspor'da oynayan Binya'yı Fenerbahçe'ye transfer etmeye çalışıyor.

manset-fotografi-131.jpg

Portekizli yıldız Pepe imza töreninde, Beşiktaş taraftarının sosyal medyada kendisine yolladığı mesajların transferinde ciddi etkisi olduğunu söyledi. Adı siyah-beyazlılarla anılmaya başladığı ilk günden itibaren Pepe’nin sosyal medya paylaşımlarına “Come to Beşiktaş” yazan taraftarlar, Portekizli oyuncunun Türkiye’yi tercih etmesinde etkili oldu gibi görünüyor.

Sosyal medyada örgütlenen Beşiktaş taraftarları Elazığspor’la sözleşmesi biten ve boşta kalan Gilles Binya’yı Fenerbahçe’ye gitmeye ikna etmek için oyuncunun sosyal medya paylaşımlarına ardı ardına ‘Come to Fenerbahçe’ yorumları yağdırıyor.


Yazılan mesajlar arasında “Come to Fenerbahçe”nin yanı sıra, “Kupa kazanmak için sana ihtiyacımız var” gibi cümleler de dikkat çekti.

Mizahi yapısıyla tanınan Beşiktaş taraftarı, dün yine sosyal medyada ilginç bir girişim başlattı. Ülkemize Gaziantepspor formasıyla giriş yapan ve geçen sezonu Elazığspor’da geçiren Gilles Binya’nın Instagram hesabından yaptığı son paylaşıma “Come to Fenerbahçe” yazan siyah-beyazlılar, Kamerunlu oyuncunun hesabını kısa sürede mesaja boğdu!


Beşiktaş taraftarı Fenerbahçe’ye transfer yapıyor: Come to Fenerbahçe
 
Üst