Beşiktaş Mario Gomez'i KAP'a Bildirdi!

Bu konuyu okuyanlar

Katılım
24 Mayıs 2017
Mesajlar
7,164
Reaksiyon puanı
626
Puanları
113
Yaş
24
Beşiktaş, Mario Gomez'in Fiorentina'dan Wolfsburg'a olan transferinden 525 bin Euro almaya hak kazandığını KAP'a bildirdi.
maxresdefault.jpgBeşiktaş Kulübü, sezon başında Fiorentina'dan Wolfsburg'a transfer olan Mario Gomez hakkında KAP'a bildirim yaptı. Siyah beyazlılar, 525 bin Euro kazandıklarını ve haklarını arayacaklarını açıkladı.

İşte kullanılan ifadeler...

525 BİN EURO ALACAKLAR


Mario Gomez 2016-17 sezonu başlangıcında Fiorentina Kulübünden Wolfsburg Kulübüne transfer olmuştur. Fiorentina Kulübü tarafından Şirketimize yapılan bildirimde, Wolfsburg Kulübü tarafından bu transfer nedeniyle kendilerine ödenecek toplam transfer bedelinin 1.050.000 Avro olduğu, bu kapsamda Şirketimizin bu bedel içinden 525.000 Avro'ya hak kazandığı bildirilmiştir.

"TAKİPÇİSİYİZ"

Şirketimiz Yönetim Kurulu ve Hukuk Müşavirliği, olası yargısal işlemlerin uluslararası boyutunu da dikkate alarak, Fiorentina Kulübü, Wolfsburg Kulübü, her iki Kulübün bağlı olduğu federasyonlar ve Ülke makamlarından temin edilen belgeleri incelemeye devam etmekte olup bundan sonraki Hukuki Sürecin devamında izlenecek adımlar belirlenecek ve kamuoyu ile paylaşılacaktır.

Beşiktaş, Mario Gomez Transferinden Alacağı Parayı KAP'a Bildirdi
 

Son mesajlar

Üst