Beşiktaş Gözünü Yeni Bir Yıldız Oyuncuya Çevirir

Bu konuyu okuyanlar

Elbruz46

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,338
Beşiktaş Gözünü Yeni Bir Yıldız Oyuncuya Çevirir :mrgreen:

q7tsbsguti.jpg

POWER

Müdavim
Reaksiyon puanı
161
ahahaha :D gece gece :D ahaha :d güzeldi Elbruz :D

Blackout

Müdavim
Reaksiyon puanı
383
hahahah süper olmuş :D

O değil de ortadaki 'Fernandez' olsa daha iyi olurmuş. :p
Hatta yaptım oldu.
hahahah paint terk :D
q7tsbsguti.jpg

Blackout

Müdavim
Reaksiyon puanı
383
önce eldeki yıldızları kullanabilmek daha önemli bence. q7 uefa grubunun başındaki basit maclardan beri ortalıklarda yok. zaten puan sıralaması herseyin özeti

Ne alaka yahu? Gülmek amacıyla açılmış bir konu bu, futbol tartışmıyoruz dostum. :)

POWER

Müdavim
Reaksiyon puanı
161
Kardeşim Aykut, yaptığın yorumlar insanı tahrik ediyor sen de biliyorsun. Yapma be güzel kardeşim :)

POWER

Müdavim
Reaksiyon puanı
161
Elindeki yıldızları kullanamama sorunu olan sadece Beşiktaşta mı ? Doğruya doğru istiyorsan her şekilde konuşuruz kardeşim :)

mendocino

Müdavim
Reaksiyon puanı
80
bak yorum diye gecemediniz yine baska takımları örnek vermeye basladiniz. gs elindeki takozlari bile kullanamiyo yıldızlarimi kullanıcak. zaten ligteki yeri bunu gösteriyo dedigine sonuna kadar katılıyorum.. ama aylardr bi q7 dir gidiyo adamın sadece ismi var bide tırt takımlara attigi süper goller...

POWER

Müdavim
Reaksiyon puanı
161
Valla Aykut senle konuşulmuyor hocam. Başka takımları örnek vermemin sebebi sanki emsali yokmuş gibi sanki suç sadece Beşiktaş'ta gibi lanse etmiş olman.

Ama vazgeçtim böyle de konuşulmaz ki. Çok sert konuşuyorsun. Cezaya gider bu yorumlar :)

mendocino

Müdavim
Reaksiyon puanı
80
sadece yıldızlar besiktasta cünkü.. siz diyosunuz hocam bunu q7,guti, iversonu getirdiniz. beckham muabbetleri hatta bi tusubasa kaldi diyen sizsiniz benmi hayal görüyorum.. ee böyle konusunda bende sizi örnek vericem tabi baska kimi vereyim..sen söyle.. nys sileyim yorumlarimi Allah sasirtmasin ne diyim.

Blackout

Müdavim
Reaksiyon puanı
383
Madem konu amacından saptı, Beşiktaş hangi yıldızını kullanamıyormuş onu de o zaman bir kalem. Q7'yi mi, Guti'yi mi? İkisi de son derece faydalı oldu takıma, bunu söylemeye gerek bile yok zaten. Ancak sakatlıkların ve sistemsel hataların önüne geçemezsin bir anda. Bu dönemde elbette ki puan kayıpları olacak, bunda normal olmayan bir durum yok. Önce sistemin oturacak, oyuncuların istikrar sağlayacak, ondan sonra bakacaksın sonuçlarına.

mendocino

Müdavim
Reaksiyon puanı
80
buraya yazdik konu amacından sapti diğer konularda yazdik kavga cikti nabicami sasirdim valla. cikayım bari forumdan ne yapsak fikrimizi söyleyemedik... iyi forumlar iyi geceler

turgutreisfb

Müdavim
Reaksiyon puanı
37
ya gül gibi konuyu nereye getirmişsiniz yazıklar olsun

bu arada resim süper olmuş
@blackout: seninki paint terk değil başlat yada donatılar terk :D

CODON

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Eskiden Fenerbahçe nin yaptığını şimdi Beşiktaş yapıyor.BJK modayı geç takip ediyor.

Yıldız devri kapandı.Takımında 1 yıldız(ama zekice oynayan) olacak diğerlerini de ona uyduracaksın.Ancak o futbolcu olmadan da oynamayı öğretebileceksin.

Benim düşüncem bu BJK oyunu Quaresma üzerine kurmalı.Diğer tavsiyem ise defans orta sahaya kadar gelmesin.Bunu yapmak istiyorsan ya çok iyi pas atacaksın yada tüm oyuncuların hızlı olacak.Bunu yapısal olarak sadece FB başarabilir.

Son olarak Guti'den zaten bir şey beklemiyoruz.Ama Quaresma sürekli sakatlanması aklıma başka olayları getiriyor.(Müdahaleler gerçekte sert değil, ya antremanlarda oyuncuları çok zorluyorlar yada Quaresma antremanları ciddiye almayıp çalışmıyor)

Elbruz46

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,338
Yaw bir anda akla gelen basit bir resim oynaması... Bazı arkadaşlar kendilerini TV deki Beşiktaş'a kin kusan yorumcular gibi hissetmiş... Q7 yi GUTİ yi Tartışacak olsak spor bölümünde performanslarını nasıl değerlendiriyorsunuz diye konu açardık :) Burada maksat komik bir resim ve gülmek... :)

orcnd

Müdavim
Reaksiyon puanı
255
-- gerilim mode --
guti, q7 falan hep ihtiyar bunlar. ligdeki durumdan belli zaten.
şimdide fernandez ismi geçiyor adamı interden çevirmişler sakat diye. bjk nedir geri dönüşüm kutusu mu?

-- gerilim mode --

Elbruz46

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,338
-- gerilim mode --
guti, q7 falan hep ihtiyar bunlar. ligdeki durumdan belli zaten.
şimdide fernandez ismi geçiyor adamı interden çevirmişler sakat diye. bjk nedir geri dönüşüm kutusu mu?

-- gerilim mode --

Q7 Kaç Yaşında?
İhtiyar diyorsun!!!

Şu işi anlamayanlar konuştuğunda gerçekten gerilim mode oluşuyor!!!

kkoray

Müdavim
Reaksiyon puanı
36
söylemeyim yazmayım diyorum ama en sonunda patlatıyorsunuz insanı her yerde beşiktaş'a bir laf atma sorunu var sizde adam burda resim paylaşmış gülelim diye siz tartışma yaratıyorsunuz !

q7 yaşlı diyenlerin gözlerinden şüphe etmeye başladım! q7 ve guti 'den bir şey beklemiyoruz diyenler yaptıklarını neden görmezden geliyor anlaşılan bu kişiler beşiktaş maçı izlemiyorlar ?? fernandes sakat deniliyor adam daha 1 ay önce barcelona ve manu maçlarında döktürdü ağzım açık izlemiştim adamı keşke gelse diyordum ve geldi ! konu beşiktaş olunca sallamayın bir kerede takdir edin !

eray045

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
250
Beşiktaş'ın transferleri iyi. Artık bizim gibi hocaya oyuncuyla anlaştıktan sonra alalımmı diye haber vermiyorlar. Direk hoca kimi istiyorsa onu alıyorlar. İyide yapıyorlar.
Tek eleştirilecek yanı klübün gittikçe Demirören'in malı olmaya başlaması..

orcnd

Müdavim
Reaksiyon puanı
255
Mesajların çelişiyor

Yaw bir anda akla gelen basit bir resim oynaması... Bazı arkadaşlar kendilerini TV deki Beşiktaş'a kin kusan yorumcular gibi hissetmiş... Q7 yi GUTİ yi Tartışacak olsak spor bölümünde performanslarını nasıl değerlendiriyorsunuz diye konu açardık :) Burada maksat komik bir resim ve gülmek... :)

Q7 Kaç Yaşında?
İhtiyar diyorsun!!!

Şu işi anlamayanlar konuştuğunda gerçekten gerilim mode oluşuyor!!!

mesajı ciddiye alıp sinirle cevap yazmanıza gerek yok zaten mesaj bu konuyu yani "gereksiz yerden çıkan fanatik taraftar tartışmaları" konusunu irdelemek için yazıldı.

her yerde türeyen bu taraftar tartışmaları sinir bozucu olmaya başladı !

nitekim hemen benzer eylemler başladı. bence bu tarz tartışmalar en az siyasi tartışmalar kadar foruma zarar veriyor.