Beşiktaş - Galatasaray maçını kim kazanır? Spor Toto Süper Lig 2. Hafta

Maçı kim kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    100
  • Anket kapatılmış .

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

oslun

Müdavim
Reaksiyon puanı
33
oha konu nerelere geldi :D uzaktan izleyince aslında zevkli :))

jomily

Doçent
Reaksiyon puanı
20
bu ülkede hakemler,tff,mhk.. vs galatasaray yada fenerbahceyı kollanıyor.beşiktaş nıye hıç kollanmıyor.sonuçta o da ıstanbul takımı değil mı?

YellowRed

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
Devlet size stad yapmazsaydı sonunuz o olacaktı zaten de, siz yine yatın kalkın başbakana dua edin.:D
başbakana asıl dua etmesi gereken sizlersiniz. o olmasaydı takımınız şikeden küme düşmüş, başkanınız hapsi boylamış, uefadan da 3-5 sene men cezası almıştınız.

hala hangi yüzle konuşuabiliyorsunuz, anlamıyorum...

Nick.Rey

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
Mustafa Pektemek 6 ay sakatmış yazık oldu açıkcası renk farketmez insan üzülüyor kısa zamanda toparlar umarım :(

Hwoarang

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Yaw arkadaş :D nedir bu çatma olayları :D başbakan denilen kişi hangi takımlı :) neyse söyletme bana :D :D Bu arada nedir yani stadımıza karışıp duruyonuz ? :D ben ne güzel konuyu bağlıyorum sen sataşıyosun :cursing:
Sakin ol keyfine bak. Sen güldün ben güldüm ,eğleniyoruz şurda.

ByEGT

Müdavim
Reaksiyon puanı
15
Devlet size stad yapmazsaydı sonunuz o olacaktı zaten de, siz yine yatın kalkın başbakana dua edin.:D
Üç takımın da stadı Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğü'ne ait. Arsa karşılığı o stadı yaptırdık. Avrupa kupalarından dolayı da torpilliyiz, kıskanmayın.

ProgramLama41

Doçent
Reaksiyon puanı
0
:D :D [MENTION=51495]trnc[/MENTION] uzaktan izlemeyi bir dahaki derbide deniycem :D

Arifin golünü paylaşsın birisi :D :D

NT1

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Kımse gs oynadı boyle oldu demesın macı ızlesınler ılk anlar da gs olabılır ama bjk baskı yaptıgı anda gs bıtıktı
mucadele eden takım Besıktas gerısı sansa kazanılan gollerle berabere kalan gs

jomily

Doçent
Reaksiyon puanı
20
burak yılmaz bu tarz pozısyonlardan sabıkası vardır.yanı kendını yer atmış olabılme ıhtımalı çok yüksek.bence burak delıkanlı olup o pozısyonun penaltı olmadını hakeme söylemelıydı.ama onda o dürüstlük ne arar.

Nick.Rey

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
Kımse gs oynadı boyle oldu demesın macı ızlesınler ılk anlar da gs olabılır ama bjk baskı yaptıgı anda gs bıtıktı
mucadele eden takım Besıktas gerısı sansa kazanılan gollerle berabere kalan gs

Şans bana göre beşiktaştaydı hatalardan şansa attılar

YellowRed

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
PEKTEMEK'TEN KÖTÜ HABER!

GALATASARAY DERBİSİNDE ÇAPRAZ BAĞLARI KOPAN MUSTAFA PEKTEMEK, SAHALARDAN 6 AY UZAK KALACAK.

geçmiş olsun. acil şifalar mustafaya...

Blackout

Müdavim
Reaksiyon puanı
383
Herkes olanı biteni gördü zaten, yorum yapmaya gerek duymuyorum. Adil olabilen herkes bu maçın aslında bir kazananı olduğunu biliyor... :) Takımımla gurur duyuyorum.

Ekleme: İsmail'den sonra maalesef Mustafa'nın da çapraz bağları kopmuş, o da 6 ay yok.. :( Şu lanet üzerimizden ne zaman gidecek be yeter

WebNick

Müdavim
Reaksiyon puanı
12
Hala çıkmış "Beşiktaş top mu oynadı" diyor. Sormazlar mı? Madem Beşiktaş top oynamadı, siz top oynamayan bir takımı bile nasıl yenemiyorsunuz?

Hem birilerinin anlamadığı, anlayamadığı bir şey var. O da Beşiktaş taraftarı, takımının kazanmasından çok mücadelesine bakar. Eğer takımı canıyla, teriyle mücadele ediyorsa skorun önemi yoktur. Nitekim bu maçtada öyle olmuştur. Maçın favorisi galatasaraydı, Beşiktaş'ın içinde bulunduğu zor dönemde herkesin malumu. Ama ne oldu? Takım çıktı sahaya, canıyla dişiyle mücadelesini yaptı. Maçın sonunu iyi seyredenler de taraftarın sloganını dumuştur. Beşiktaş taraftarı bu mücadeleyi yapan takımına "bu taraftar sizinle gurur duyuyor" diyerek işte bu anlattığım desteği vermiştir.

Anlamayanlar ya da işine gelmeyenler bedava penaltı ile kurtardıkları puanın arkasından "Beşiktaş top mu oynadı" demeye devam etsinler. Size gülmekten katılıyoruz. :D

-Beneficence-

Müdavim
Reaksiyon puanı
31
Bu konu artık kilitlenmeli bizim stadyuma kadar geldi mesele ne alakaysa bende anlamadım.

NT1

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Rıdvan madem penaltı var neden kart gostermıyorsun dıyor escude ye !!!

Amac bellı zaten dusunememıs sözde hakem onu....

Nick.Rey

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
burak yılmaz bu tarz pozısyonlardan sabıkası vardır.yanı kendını yer atmış olabılme ıhtımalı çok yüksek.bence burak delıkanlı olup o pozısyonun penaltı olmadını hakeme söylemelıydı.ama onda o dürüstlük ne arar.

Hakem veriyorsa , Beşiktaşlı futbolcu Emrenin şutunda çarpıyo vermiyo penaltıyı bu adamda delikanlı değil o zaman .

WebNick

Müdavim
Reaksiyon puanı
12
PEKTEMEK'TEN KÖTÜ HABER!

GALATASARAY DERBİSİNDE ÇAPRAZ BAĞLARI KOPAN MUSTAFA PEKTEMEK, SAHALARDAN 6 AY UZAK KALACAK.

maçta dizi dönmüş dediler. Allah şifa versin. Futbolcu için en zor anlardan biridir sakatlık.

ProgramLama41

Doçent
Reaksiyon puanı
0
PEKTEMEK'TEN KÖTÜ HABER!

:S S: bu kötü olmuş :S ülke futbolu ve bjk için zaten forveti yoktu :S Severdim pektemek i

by efsane

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
maçın hareketi bence Musleranın Mehmet Akyüz'ü pazara göndermesi:laugh:

Detected

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Hiç tahmin etmiyordum bu kadar heyecanlı olacağını.Neyse sağlık olsun.İki tarafta bazı zamanlar iyi oynadı.Ama Melo çıktıktan sonra orta saha dağıldı.Hamit biran önce toparlanmalı yoksa Fatih Terim hakedene verir.Amrabat birazcık zaman daha sonra sol kanat onundur.Elmander takım için ne kadar faydalı olduğunu bir kez daha kanıtladı.Baskısıyla rakibi öyle bir zorluyor ki,çıkınca hemen baskısı olmadığı anlaşılıyor.Beşiktaş defansı daha rahat ileri pas aktarabildi.

jomily

Doçent
Reaksiyon puanı
20
Hakem veriyorsa , Beşiktaşlı futbolcu Emrenin şutunda çarpıyo vermiyo penaltıyı bu adamda delikanlı değil o zaman .
emre nın pozıyonunu pek göremedım.çarpma olabılır:D
zaten buraktan bu tarz açıklama beklemek saçma olur dımı:p

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...