Beşiktaş - Galatasaray maçını kim kazanır? Spor Toto Süper Lig 2. Hafta

Maçı kim kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    100
  • Anket kapatılmış .

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

komoon

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
Emek Hırsızlarına Karşı ŞEREF'inle Mücadele Ettiğin İçin Teşekkürler BEŞİKTAŞIM!!!

bu arkadaş bu şekilde hakarete devam edecek mi ?

sadece mesaj mı siliniyor ?

öyleyse cevap verelim bu ka...

3D-Clan

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
Birileri yine isyanda emek hırsızıymış pehh o emek hırsızı bjk tutuyo :D :D

acabuco4

Müdavim
Reaksiyon puanı
23
İnönüde penaltı oldu arkadaş kadıköyden ses çıkıyor anlamadım ben bu işten birşey neyse iyi akşamlar.

dünkü dünya üzerindeki her kime , futbol bilmeyen her şahısa , 7 yaşındaki çocuğa sorsan o pozisyonda el olduğunu söyler dünkü fener maçındaki ilk golde , o pozisyona hiçbirşey yok çok güzel oldu oldu diyen cahil , futbol bilgisi sıfır fenerliler birden çıktı bizim maça yorumlarda bulunuyorlar . Gerçekten diyorum hiçbir fenerbahçeli ile tartışmaya giremezsin , kendi hayal dünyalarında yaşıyorlar gerçekleri gösteremiyorsunuz . Bize gelip adam gibi pozisyon penaltımı deseler , şüpheli pozisyon penaltıda olmayabilir bi tekrarını izleyip yorum yapmak , eski hakem yorumlarını dinlemek gerekli deriz zaten ama napıcaksın sıkıntılı tipler bunlar.

Regionella

Müdavim
Reaksiyon puanı
7
bu hakemler niye olmayan pozisyonlara penaltı verir olanlara vermez, anlamam.

NT1

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Bir BJK Gs maç klasiği oldu. Ya bizim gol iptal edilir ya gs ye gol hediye edilir.

Rıdvan : Hakem faktörü etkili olmasaydı Beşiktaş kazanmıştı...

Kemal44

Asistan
Reaksiyon puanı
1
bize sahtekarlıkla gol attınız diyenlerle başkanları,yöneticileri ve hocası şikeden ceza alanlarla aynı

ilkercan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Beşiktaş'lılara gerçekten geçmiş olsun. Adil olmayan bir skordu. Maçın özet anlatımı ve penaltı pozisyonu: KAYNAK

acabuco4

Müdavim
Reaksiyon puanı
23
kardeş sen işine bak, senin işin Fenerbahçenin hakem hatalarından kaç puan aldığını hesaplamak değil miydi?
herkes kendi takımına baksın, kimsenin boş konuştuğu yok sizden başka.
ben yorumcu felan anlamam Kasımpaşa maçındaki net penaltıydı.
Fenerbahçe maçındaki Gaziantepli futbolcunun pozisyonu fauldu ve Fenerbahçenin ilk attı gol, gol değildi. ikisinde de top ele çarpmasına rağmen futbolcu avantıjlı duruma geçiyor, çarpma olarak değerlendirilemez.

herkes kendi takımına baksın, kimsenin boş konuştuğu yok sizden başka. ------ Fail verdim :) Tamam kardeş sizin köy daha büyük

ProgramLama41

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Sokakta oynasan kaldırımda destekleriz GALATASARAY ! ♥

Kalp kırmaya gerek yok arkadaşlar :) maçtan önce çok atıp tuttum :D :D şimdi hevesim kaçtı hadi ben gidiyom :D aman kadıköy otur yerine :) maç inönünde oynandı :))
:dil:

Red Bull

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Beşiktaşlılar beşiktaş top oynadı sanıyor :D :D
ya ergen annecigine söylede seni alsın sütünü içirip yatırsın.
senin yaşını bana bi de bakayım futbolun f sinden anlıyorsan ben adam değilim.
beşiktaşı biz daha sakin ve hafif futbol bekliyorduk bu kadro ile neleri zorladığını göremeyip BJK ye b*k atıyorsan sende anti BJKlisin demektir.

by efsane

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
@nt1 hakaret etmeye devam edersen ceza alacaksın.

GS son bir yıldır en kötü oyununu oynadı. Direkten döndük. Amrabat'ın şütü çok iyiydi. Ama böyle oynanmaz. Hamit ve Melo kendine gelmeli.

Hayırlısı.

Hwoarang

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Sokakta oynasan kaldırımda destekleriz GALATASARAY ! ♥

Kalp kırmaya gerek yok arkadaşlar :) maçtan önce çok atıp tuttum :D :D şimdi hevesim kaçtı hadi ben gidiyom :D aman kadıköy otur yerine :) maç inönünde oynandı :))
:dil:

Devlet size stad yapmazsaydı sonunuz o olacaktı zaten de, siz yine yatın kalkın başbakana dua edin.:D

ck-xe

Müdavim
Reaksiyon puanı
39
Düzgün oynasalardı faul yapmasalardı :dil: Hadi faul yaptılar, söyleyeydiniz kalecinize de tutaydı topunuzu :dil:

cngzkyz

Müdavim
Reaksiyon puanı
276
ya ergen annecigine söylede seni alsın sütünü içirip yatırsın.
senin yaşını bana bi de bakayım futbolun f sinden anlıyorsan ben adam değilim.
beşiktaşı biz daha sakin ve hafif futbol bekliyorduk bu kadro ile neleri zorladığını göremeyip BJK ye b*k atıyorsan sende anti BJKlisin demektir.

Sizi biraz edebe davet ediyorum.

BLacK+

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
18
ya bırakın allah aşkına sanki beşiktaş top oynadı.. tmm ulan penaltı değildi, golde el vardı.. 3 kere geldiniz 3 ü gol du zaten.. top oynamadan kazanmayı hakkettiniz diyemiycem..

Beşiktaşın yönetiminide kınıyorum burdan. onca polemik oldu.. başkanları çok tecrubesiz.. iki takımın taraftarını karşı karşıya getiricek hareketler yapıyorlar. yönetici karşılamama, stada taraftar almama vs.. acemice hareketler.. stadı vermedik diye kuyruk acısı oluştu adamlarda..

SwateR

Müdavim
Reaksiyon puanı
662
Burak' ın pozisyonuna 10 kere baktım nerdeyse ama ayakla temas var mı yok mu çözemedim. Yere attı diyemeyeceğim çünkü Escude arkasından koşarken Burak düştüğü anda kendiside düşüyor. Demek ki bir müdahale var ki kendi dengeside bozuluyor.

Her iki takımda çok basit hatalar yaptı ve karşılığında golleri gördü. Ama maçın genelinde yine Galatasaray hakimdi.

ProgramLama41

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Devlet size stad yapmazsaydı sonunuz o olacaktı zaten de, siz yine yatın kalkın başbakana dua edin.:D

Yaw arkadaş :D nedir bu çatma olayları :D başbakan denilen kişi hangi takımlı :) neyse söyletme bana :D :D Bu arada nedir yani stadımıza karışıp duruyonuz ? :D ben ne güzel konuyu bağlıyorum sen sataşıyosun :cursing:

acabuco4

Müdavim
Reaksiyon puanı
23

Biz ali samiyenin arazisini verdikde yaptırdık bu stadı ama siz stadımızın üstüne yatmak için ne oyunlar çevirdiniz be kardeş :) Birileri yırtınmadımı stadımızda top oynamak için , kimdi onlar acaba :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...