Beşiktaş 1-2 Trabzonspor | Maç Sonucu

Bu konuyu okuyanlar

KamtariR

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,697
Beşiktaş: 1 - Trabzonspor: 2

Stat:
Vodafone Park

Hakemler: Halil Umut Meler, Mustafa Emre Eyisoy, Cevdet Kömürcüoğlu

Beşiktaş:
Ersin Destanoğlu, Rosier, Vida, Montero, Rıdvan Yılmaz (Dk. 14 N'Sakala), De Souza, Hutchinson (Dk. 76 Ljajic), Ghezzal (Dk. 64 N'Koudou), Mensah (Dk. 64 Dorukhan Toköz), Larin, Aboubakar

Trabzonspor: Uğurcan Çakır, Serkan Asan, Edgar Ie, Vitor Hugo, Marlon Rodrigues, Berat Ayberk Özdemir (Dk. 62 Bakasetas), Abdulkadir Parmak (Dk. 4 Baker), Flavio, Nwakaeme (Dk. 86 Hosseini), Ekuban, Djaniny (Dk. 86 Yusuf Sarı)

Goller: Dk. 29 Aboubakar (Beşiktaş), Dk. 44 Montero (Kendi kalesine), Dk. 63 Vitor Hugo (Trabzonspor)

Kırmızı kart: Dk. 77 Dorukhan Toköz (Beşiktaş)

Sarı kartlar: Dk. 38 Rosier, Dk. 90 Ljajic (Beşiktaş), Dk. 40 Ekuban, Dk. 45+2 Edgar Ie, Dk. 90 Baker (Trabzonspor)

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
Bize her yer TRABZON denmiş :D

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299

Stat:
Vodafone Park

Beşiktaş: Ersin Destanoğlu, Rosier, Vida, Montero, Rıdvan Yılmaz (Dk. 14 N'Sakala), De Souza, Hutchinson (Dk. 76 Ljajic), Ghezzal (Dk. 64 N'Koudou), Mensah (Dk. 64 Dorukhan Toköz), Larin, Aboubakar

Trabzonspor: Uğurcan Çakır, Serkan Asan, Edgar Ie, Vitor Hugo, Marlon Rodrigues, Berat Ayberk Özdemir (Dk. 62 Bakasetas), Abdulkadir Parmak (Dk. 4 Baker), Flavio, Nwakaeme (Dk. 86 Hosseini), Ekuban, Djaniny (Dk. 86 Yusuf Sarı)

Goller: Dk. 29 Aboubakar (Beşiktaş), Dk. 44 Montero (Kendi kalesine), Dk. 63 Vitor Hugo (Trabzonspor)

Sarı kartlar: Dk. 38 Rosier, Dk. 90 Ljajic (Beşiktaş), Dk. 40 Ekuban, Dk. 45+2 Edgar Ie, Dk. 90 Baker (Trabzonspor)
Güzel maç oldu.Bjk çok iyi oynadığı bir maçı kaybetti.Ts da belli bölümlerde iyi oynasada Ts u galibiyete taşıyan kalecisi Uğurcan oldu.

Bir Beyefendi

Doçent
Reaksiyon puanı
939
Maçı izleyemedim fakat özetini izledim.Güzel bir maç oldu. :)

KamtariR

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,697
çok keyifli bir maçtı. ben uzun zamandır bir maç izlerken bu kadar keyif almadım. Trabzonsporluyum, ama kaybetseydik de üzülmezdim.

Siz şu maçtaki atmosferi, heyecanı, seyir zevkini, güya büyük olan GS-FB derbilerinden alabiliyor musunuz? Alamıyorsunuz.

TS-BJK maçları, bu ülkede seyir zevki ve oyun kalitesi bakımından en kaliteli maçlar oluyor.

Anonim3

Öğrenci
Reaksiyon puanı
20
Beşiktaş şanssızdı bence top bi türlü kaleye girmiyordu:)

Malik von Suomi

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,993

Stat:
Vodafone Park

Beşiktaş:
Ersin Destanoğlu, Rosier, Vida, Montero, Rıdvan Yılmaz (Dk. 14 N'Sakala), De Souza, Hutchinson (Dk. 76 Ljajic), Ghezzal (Dk. 64 N'Koudou), Mensah (Dk. 64 Dorukhan Toköz), Larin, Aboubakar

Futbolla işim yok. Ama mutluyum kesinlikle. Şu GS/FB/BJK/BŞ dörtlüsü kaybedince aşırı mutlu oluyorum.

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
çok keyifli bir maçtı. ben uzun zamandır bir maç izlerken bu kadar keyif almadım. Trabzonsporluyum, ama kaybetseydik de üzülmezdim.

Siz şu maçtaki atmosferi, heyecanı, seyir zevkini, güya büyük olan GS-FB derbilerinden alabiliyor musunuz? Alamıyorsunuz.

TS-BJK maçları, bu ülkede seyir zevki ve oyun kalitesi bakımından en kaliteli maçlar oluyor.
Yazdıklarına katılıyorum.Fb-Gs maçları kalite olarak rezalet.Gs da Fatih terimin geçmişteki gibi cesur bir duruş sergilememeside bir etken.

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,258
Trabzonspor ile değil bildiğin Uğurcan ile oynadık. Kaç tane pozisyon çevirdi çocuk..