Berna Laçin'den Tepki: Yazıklar Olsun Türkiye!

Bu konuyu okuyanlar

Hakan Göçmez

Asistan
Reaksiyon puanı
24
irfan-sli.jpg

Berna Laçin işten çıkarılan İrfan Değirmenci ile ilgili açıklamalarda bulundu. Geçtiğimiz günlerde referandum kararını açıklayan İrfan Değirmenci kanalın tarafsızlık ilkesine uymadığı gerekçesiyle işten çıkarılmıştı.

Referandum tarihi yaklaştıkça ünlü isimler de kararlarını sosyal medya hesaplarından duyurmaya başladılar. Kararını açıklayanlar arasında bulunan İrfan Değirmenci de referandumda hayır diyenlerden olacağını belirtmişti. Kararını açıklamasının ardından şirket tarafından işten çıkarılan sunucuya ilk destek aynı kanalda yayınlanan 'Arka Sokaklar' dizisinin sevilen oyuncusu Şevket Çoruh'tan geldi. Oyuncu 'Ben de hayır diyorum, beni de kovun.' Diyerek yaşanan olaya tepki gösterdi. Bunun yanı sıra pek çok isim de yaşanan olayın adalet ilkesine uygun olmadığını belirterek sosyal medyadan tepki göstermeye başladı.

Bir Tepki De Berna Laçin'den!

İrfan Değirmenci'ye destek verenler arasında bulunan Berna Laçin'in paylaşımı dikkat çekenler arasında. Daha sert bir tepki vermeyi tercih eden oyuncu 'demokrasi'ye vurgu yaptı. Berna Laçin sosyal medya hesabından ''Demokrasinin D'si kalmıştı o da bu olayla gitti. Yazıklar olsun Türkiye!'' şeklinde yazdı.

Sevilen sunucuya bir destek de Uğur Dündar'dan geldi. Uğur Dündar yaptığı paylaşımda İrfan Değirmenci'nin kovulma nedeninin iktidar korkusu olduğunu belirtti. İşte o paylaşım; '' KanalD'nin sevilen, başarılı habercisi İrfan Değirmenci referandumda 'Hayır' diyeceğini açıklayınca kovuldu! İktidardan korkuya bakar mısınız?''

SONG JOONG KI

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Uğur Dündar haklı. Korkmasa yapmazdı.

topalsolucan

Müdavim
Reaksiyon puanı
555
Doğan medyada referandumda evet diyecek 1 kişi ekmek yiyor mu da hayır diyen kovuluyor? bi tezat yaşanıyor ama hayırlısı.