Benzin de yetmedi motorine de zam!

Bu konuyu okuyanlar

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
Benzin fiyatının 4 liraya ulaşması kamuoyunda büyük tepkilere neden olmuştu. Akaryakıt fiyatlarının yüksek olmasına henüz tepkiler sürerken yeni zam haberi geldi. Motorin fiyatları zamlandı. İşte yeni pompa fiyatları:

32005.jpg

Akaryakıt şirketleri motorine 8 kuruş zam yaptı. Bu sabahtan itibaren geçerli olan yeni pompa fiyatlarına göre 3,22 liraya satılan euro dizel 3,30 liraya çıktı.

Kırsal motorin ise 4 kuruş artarak 3,12 liradan 3,16 liraya yükseldi. Kamuoyunda benzin zamları tartışılırken, motorine de zam geldi.

Akaryakıt dağıtım firmaları 3,82 liraya satılan 95 Oktan kurşunsuz benzinde fiyat değişikliğine gitmezken, bu sabahtan itibaren motorin ve kırsal motorine zam yaptı. İstanbul'da dün akşama kadar 3,22 liraya satılan motorin 3,30 liraya çıktı.
Ankara'da da aynı seviyeye ulaşan dizel yakıt, İzmir'de 3,27 liraya alıcı buluyor.

POMPA FİYATLARI

Benzin 3,80 - 3,82
Motorin 3,30 - 3,32

CİHAN-Haber7

ayteking

Asistan
Reaksiyon puanı
10
telekom özelleştirildi 7lira gelen fatura 18 lira oldu. tüpraş özelleştirildi benzin fiyatları ortada... özelleştirmeyi savunanlar saygılarımla...

orcnd

Dekan
Reaksiyon puanı
255
doğuya taşınıp benzini ırakdan doldurası geliyor insanın

lazerboy

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Başbakan felan da ses çıkarmıyor nede olsa Mercedeslerinin benzin parasını bizler ödüyoruz...

ShadowFix

..........
Reaksiyon puanı
77
Allah islah etsin başka bişey demiyorum

CZC

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Uluslararası piyasalarda ham petrol fiyatları yükselir, akaryakıta zam gelir, bahanesi bu olur.
Döviz yükselir, akaryakıta zam gelir bahane "döviz yükseldi" olur.
Ortada doğru dürüst bir neden yokken akaryakıta zam gelir, yurdum insanının tansiyonu yükselir.

İşin en komik yanı da "Türkiye'de her şey güllük gülistanlık" der birileri..
Ve yurdum insanı buna acı acı güler.. Neresiyle sizce?